Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Sekce pro francka a spol

Zdravím.Jsem zde čerstvě ALE všiml jsem si že nejednomu(z Vás) zde jsou proti mysli franckovy anonce jiných platforem.Nestálo by za úvahu zřídit nějakou podsekci(zajímavé programy/akce na satelitu) a směřovat tyto příspěvky tam? Jistě by se našlo víc přispěvovatelů a my méně kritičtí :))) bychom to ocenili.PS na jednom nejmenovaném fóru to docela funguje..... R^

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Hm, dobrý nápad, chtěl jsem navrhnout, že by redakce poskytla Franckovi na jeho "dlouhé", hodnotné příspěvky prostor v sekci články. Jeho příspěvky mají hlavně informativní charakter. Je na zvážení, jestli by se tam diskutovalo, nebo ne. Kdo by chtěl, tak by to tam přečetl a byl by klid, všichni by byli spokojeni /Franckovo ego určitě/...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

Díky, seš hodnej, ale průměrně sem dávám 2-3 příspěvky za měsíc, takže sekce "franck" není potřeba a ani se nevymykám průměru jiných pisatelů. Navíc, už teď si kdokoli může vybrat zda ho zajímá sekce pořady nebo technika apod.

Tukan: já sem nepíšu kvůli mému "egu", mám rád televizi, ve které jsem pracoval a je to můj koníček. Nic víc. Ale je pravda, že oproti ostatním si můžu dovolit mít ego na vysoké úrovni. Já ano.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

franck

Ale mně je úplně jedno, z jakého důvodu sem píšeš, nikoho to nezajímá a chceme se Tě zbavit, Tys to nepochopil?

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Toho se jen tak nezbavíme , bude se držet jako klíště... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Trochu mi to připomíná film "Je třeba zabít Sekala" Nevím ale čím Vás Franck obtěžuje. Když vidíte nově založené téma s nadpisem, který naznačuje o čem se bude psát, tak ho ignoruj nebo si ho přečti. Reagujete jako býci na červený trenýrky.....

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

"průměrně sem dávám 2-3 příspěvky za měsíc"-podle délky registrace a počtu příspěvků se Ti měsíc asi zkrátil na 1 den.

drak
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

zamyslite sa...

keď vám náhodou vadí nejaký interpret a piesne od neho, tak chodíte pravidelne na youtube pozerať, resp. nenávistne komentovať pod každé video? lebo toto je presne to, čo sa tu vždy deje... ako uznajte... je to normálne? ja na vašom mieste, ak by mi niečo takto exkluzívne vadilo, tak si to dám automaticky do svojho osobného filtra a keď narazím na nejakú tému alebo nejakého užívateľa, tak sa ani neunúvam otvárať to ktoré vlákno a mrhať svoj drahocenný čas čítaním alebo komentovaním... lenže problém je v tom, že vy v tom máte jednoducho záľubu, lebo keby ste to nerobili... čo by ste tu potom vlastne robili? čo by sa stalo keby ste spravili sami so sebou takú skúšku, že jednoducho budete ignorovať všetko, čo vám vadí? ako fajn, raz povedať, resp. vyjadriť svoj názor, ok.. je to normálne, ak je to samozrejme slušné a neporušuje to žiadne pravidlá, ale takto sústavne útočiť na niekoho, to jednoducho nie je normálne... keby ste radšej ignorovali, hneď by sa tomuto fóru vrátila stratená úroveň, ktorú jej ničíte práve takýmito nenávistnými prejavmi... Rv

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jimmy

Protože sem přišel před třemi lety někdo, kdo má nějakou úroveň, kdo má úspěch, na koho čtenáři slyší a ještě bych dvě věci dodal, ale to je jedno. No a tak jsem zamíchal kartami, dotkl jsem se mindráků těchto lidí a je to. Vždycky kritizují méněcenní. Ti ostatní nemají totiž potřebu. A navíc stále stejná jména... Kdyby si aspoň založili nové nicky aby to mělo šťavu.... ;) ale pamatuj, že kopou hrob hlavně sobě. Mě ne. Já jsem totiž tři metry nad nimi. Ve všem.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Richie2016

Děkuji... :-*

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Richie2016

mnohým diskutujícím včetně mě vadí na franckovi hlavně 2 věci:

a) je to udavač (a nikdy se tím netajil)

b) několikrát v minulosti urážel Čechy (což je víc než s podivem když jeden jeho rodič Čech je). Když to zobecním, my jsme lůza a Italové nadlidi. Je to sprosté a ubohé. Tipuji na nějaký mindrák.

Nicméně, pokud by takto kontroverzně nepsal, tak ty jeho příspěvky tady prakticky nebude nikdo číst ani komentovat. Takže je to takové jeho PR.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Richie2016

ještě doplním k bodu a) - v zemi, kde s udavači máme velmi neblahé 40-leté zkušenosti je na ně reagováno vždy hodně špatně

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Já jsem nikdy nepsal o žádném národu že je lůza a dávej pozor na to co píšeš. Pomluva není legrace. A ani jsem nikdy nenapsal, že jsou italové nebo třeba němci nebo španělé nadlidi. A mimochodem, tímto potvrzuješ méněcennost vůči mě.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

A opět a znovu: já jsem nikdy nikoho neudal. Pouze jsem moderátorům označil příspěvky které z mého pohledu porušovali pravidla. Ja nejsem ten, co někoho blokuje. A pokud by jsi po mě chtěl, abych tyto lidi přehlížel tak Tě zklamu. Nebudu je přehlížet.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Vyřešilo by to mít možnost si v nastavení účtu stanovit, které sekce nechci v přehledu zobrazovat + tlačítko na hlavní straně diskuze s názvem "(Ne)Filtrovat".

Mě osobně jsou franckem zakládaná vlákna šumafuk, ale dokážete si představit, jak by vypadal přehled diskuzních vláken, kdyby každý zde diskutující (resp. zaregistrovaný) nick se stejnou frekvencí jako franck zakládal nějaký svůj postřeh k televizním pořadům?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ritchie

Ignorovali jsme 38-mej, 48-mej, 68-mej a podívej, kam jsme to s tou ignorací dotáhli... Kromě toho mi dej jeden příklad na moji nenávist, nebo osočování, neslušnost nebo já nevím co jsi ještě napsal. Proč by měl jedinec "terorizovat" většinu svými výlevmi jenom proto, že je to v rámci pravidel? Slušnému a normálnímu člověku stačí naznačit, že "je něco v nepořádku a že není vítán", ve Frankově případě to nestačí. Kromě toho, Tekapo to napsal jasně...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

A co Ti je potom jak by to tady vypadalo nebo nevypadalo? O tom rozhoduje redakce a provozovatel tohoto webu. Ne Ty a ani já. Sem nechoď. Čti si noviny třeba.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

No nehnevaj sa, ale Čechov si odhováral vrátane českej kuchyne, to veru nezaprieš!
A hold, ak sa niekto verejne povyšuje nad ostatnými, tvrdí že je 3m nad nimi - hmm?!
Úprimne! Je mi ťa ľúto. Takýto ľudia potrebujú už aj lekársku odbornú pomoc.
Toť toľko môj názor.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Ale ved franck je v pohode,staci neklikat na jeho prispevky ak to niekomu vadi a je vybavene.Ja si ich napr.rad precitam uz len pre tu namahu co si
s tym dal.Stale lepsie ako na satcentre kde uz hlavny a jediny prispievatel vola sam sebe aby zistil ci ma cas na dalsi prispevok...

albertone
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 87
Odpověď v diskusním vlákně
 

@francku

neprestavaj ale prave naopak, este zintenzivni pisanie prispevkov. Ved sa pozri ako tu nane netrpezlivo cakaju. :))) :))) :)))

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

A o tom jako rozhoduješ Ty a pět kamarádů kdo je tady vítán nebo není??? Protože respektuju soukromí ostatních čtenářů tak to udělat nemůžu. Ale ukazal bych Ti kolik zpráv mě chodí skoro DENNĚ od ctenářů. Bohužel ne každý má touhu a potřebu se vyjadřovat veřejně. Dokonce mě zkontaktoval jeden ctenář konkurenčního webu, že sem chodí jen kvůli mě. Na FB jsem viděl jak někdo sdílí mé příspěvky apod. Takže nech brouka žít a najdi si jiného koníčka než spamovat.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

No tak to teda zapřu, protože jsem o české kuchyni (kterou mám mimochodem rád) nepsal nic negativního. Tady už mate ze mě asi trochu schýzu... :)))

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

No ja ti ten tvoj príspevok nájdem, keď budem mať viac času a potom môžeme debatovať!!!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Chtěnej nejsem, ale mé příspěvky chtěné jsou a to myslím naprosto vážně. Ja zase naopak doufám, že vsichni vidí Tebe, vcetně moderátorů.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Tukan, ještě jednou a budeš označen... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Taky doufám, že tohle moderátoři vidí, ale je to jejich rozhodnutí, kolik prostoru Ti poskytnou a jak, jinak Antonín, pro mne legenda tohoto fora, trefil hřebíček po hlavičce a přesně na tohle /Tvou motivaci/ jsem se na začátku Tvé "kariéry" tady na foru ptal..., bez odpovědi. Já už si s Tebou nechci povídat...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra