Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Sekce pro francka a spol

Zdravím.Jsem zde čerstvě ALE všiml jsem si že nejednomu(z Vás) zde jsou proti mysli franckovy anonce jiných platforem.Nestálo by za úvahu zřídit nějakou podsekci(zajímavé programy/akce na satelitu) a směřovat tyto příspěvky tam? Jistě by se našlo víc přispěvovatelů a my méně kritičtí :))) bychom to ocenili.PS na jednom nejmenovaném fóru to docela funguje..... R^

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

dekuji ti, v tom pripade mam zcela jasno a moje ego to nepotrebuje vic pitvat, ani te tu vic grilovat, nemam to zapotrebi :-) A jinak nevim, nac ta zdrobnelina "Martinku", taky te tu nenazyvam "Francecku" nebo "Frantiku" ci jinak obdobne, pristupoval jsem k tomu v korektni rovine, taky bys mel... Tot vse ode me... Preju ti hodne stesti na parabole ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Prošel jsem pár stránek dozadu a zjistil, že "franck" poctivě zařazuje své příspěvky do správných sekcí. Takže pokud existují sekce jako "Pořady v TV", "Jiné placené TV" apod., tak problém nevidím!

radek1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Mi ani tak nevadí, podle některých nevhodné příspěvky, ale vadí mi to hulvátství a arogantnost v reakcích na ně. Chovejme se jako civilizování lidé.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Fandím Ti........... R^

SAT59
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 221
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Tak vidíš Francku, žádné ponižování ani hanobení a urážky, jenom samí fandové. Ani není co nahlašovat. A proto říkám "Francek do článků", at jsi na hlavní straně a můžou si Tě užívat úplně všichni. Tam by se i diskutovalo, projevovali přízně, příprcky a palečky nahoru, proč to s redakcí nevyřídíš? Vždyt my to s Tebou myslíme jenom dobře, já jsem určitě za /možná se i Warder přimluví/...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Vyjádřil jsem svůj smířlivý názor a tvoje reakce? K tomu jen jedno. Jdi k čertu.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Franck chce po ostatnich respekt vuci nemu a sam ho vuci ostatnim nema ani co by se za nehet veslo, tak to proste je, smirme se s tim :)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Promiň, ale já to nepochopil jako smiřlivý názor. Třeba je to moje vina, musíte mít trpělivost, já neumím porozumět všemu do detailu, čeština není můj rodný jazyk.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

vypadá to,že se franck přežral bio makarónama :laughing: :laughing:
jj,totálka... :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Děkujeme za odbornou analýzu.
Teď se nám ještě můžeš pochlubit se svým chorobopisem.

navi2
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

@navi2

:razz: :razz:

:laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

ak je toto verejne hlasovanie tak moj hlas pre Francka

1. Jeho prispevky maju informacnu hodnotu, na rozdiel od vacsiny reagujucich
2. Ak je konkretna tema nezaujimava - necitam - nereagujem
3. Z jeho analyzy talianskeho trhu by sa mohli pouzit aj CZ/SK operatori a zakaznici
4. Je dobre vediet aj pohlad zvonka na CZ/SK sat/dvbt scenu
5. Zaroven plati ze "vsetkeho z mierou" a treba zvazovat ci informacie nie su niekedy nekvalitne/nezaujimave/premnozene..

Prajem vela chuti a sily - nereagovat na osobne osocovanie

holedg
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

@holedg

1.Je preteba velmi dôležité vedieť aký film alebo dokument ide na talianskej stanici po taliansky?Kolko filmov si už pozeral na RAI?
2.Máš zdravé ruky a vieš v 21.storočí použivat internet a vyhladať si program na talianské stanice Rai?Ak áno,tak nechápem ake maju jeho prispevky hodnotu,ked nám tu napíše,že v sobotu ide nejaky dokument alebo film.Ty si to sám nevieš pozriet čo ide vo štvrtok-piatok-sobotu-nedelu na Rai?
3.Pochváliš aj mňa,keď tu budem každý tyžden zaklaďať príspevky otom aký film a dokument ide na rakuskej ORF1?
4.Súhlasim ak je tema nezaujimava-necitam-nereagujem,ale niekedy sa to proste nedá,ked tu niekto stále zakladá prispevky otom čo ide dnes večer v taliansku v TV,ked pritom všetci máme program.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

R^ R^ R^
Plne súhlasím!!!

Keď ma to bude zaujímať, tak si takéto info bezproblémovo vyhľadám.
Ale nakoľko žijeme v dobe plnej zhonu, stresu treba aj relaxovať. A samozrejme, televízor už dávnejšie nepovažujem za jediný zdroj relaxu.
Čo to v praxi znamená?
Nuž to, že si v telke pozriem iba to, čo ma "nevyhnutne" zaujíma! Ale talianska kultúra to nieje, ona je u mňa na jednom z posledných miest. Hold, franck mrzí ma to, ale pre mňa sú tvoje príspevky nezaujímavé.
A keďže som slovanskej národnosti, t.j. v prvom rade sú to slovanské národy - ktoré ma zaujímajú, ich kultúra atď...
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 631
Odpověď v diskusním vlákně
 

@holedg

Děkuji. Plně souhlasím. Mohu Tě ujistit, že vybírám takové info, které mohou zaujmout i cizí - v tomto případě Českého diváka. Chápu, že ne vždy se trefím do chuti většiny. Je mě jasné, že by mnozí třeba ocenili info o italských fotb.velkoklubech, ale protože je zde o fotbalu dost informací, snažím se vybírat spíše kulturní tipy a informace ke kterým by se většina nedostala. Děkuji.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Já sem ale dávám tipy na originalní produkci Rai která má světový ohlas. Zdaleka sem nedávám tipy na obyčejné seriály nebo pořady. Co by jsi chtěl psát o ORF? Poslední opravdu mezinárodní projekt od ORF je komisař Rex z roku 1994 a to ještě nepovažuji za skvost na poli seriálů. Pamatuj, že v Evropě jsou pouze tři veřejnoprávní televize které vedou v počtu vlastní produkce a kvalitě pořadů: BBC, Rai a ZDF. O BBC ani ZDF psát nemůžu, protože nemám přehled.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

A ještě bych dodal důležitou věc a to že ORF nevysílá volně. Což Rai ano. A to nejenom v Evropě, ale po celém světě

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

No veru nemáš pravdu s tým ORF!!!
Stačí použíť Google a hneď na teba "vyskočí" napr. takéto info:
https://medialne.etrend.sk/televizia/verejnopravne-televizie-predstavili-v-bratislave-projekt-maria-terezia.html
A to je z roku 2017!!!
A to medzí 1994 a súčasťou vzniklo nemalé množstvo podobných projektov v medzinárodnej spolupráci!
Na toto mi čo odpovieš?
ORF nič nevyrábaod čias komisára Rexa?!

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 631
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

na celom svete nikto nič nevyrába len talianska RAI a preto to tu stále dokola treba opakovať Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv Rv :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Prosím Tě...takových projektů Rai nebo BBC točí 10 do roka. Já mluvím o vysokorozpočtových pořadech. Kdyby jsi právě sledoval i Rai a moje tipy a automaticky všechno neodmítal, tak by jsi měl větši přehled než co dává ORF. Ale to je jedno, já nejsem proti ORF. Logicky se nemůže rozpočet ORF nebo BBC nebo ZDF rovnat s ORF nebo ČT. A určitě v rámci kvality i tyto televize mají dobré pořady. Ale bohužel ve světě jsou v podstatě neznámé.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Napsal jsem Rai, BBC a ZDF. A to je pravda.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

napísal:
A ještě bych dodal důležitou věc a to že ORF nevysílá volně. Což Rai ano. A to nejenom v Evropě, ale po celém světě

;) ;) ;)
Takže toto je zrejme pravý dôvod, prečo nepoznáš produkciu ORF - t.j. nemáš ju ani možnosť reálne vidieť! Tak prečo potom odsudzuješ ORF, keď nevieš, že čo vôbec vysielajú, hmm???

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 631
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

napísal:
... A určitě v rámci kvality i tyto televize mají dobré pořady. Ale bohužel ve světě jsou v podstatě neznámé...
Pre toho človeka, ktorého to zaujíma je to správne slovko "Bohu dík"...
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 631
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

No, já přehled právěže mám. Když jsem pracoval v Rai tak jsem měl tolik informací o veřjnoprávních tv že byste se některi divili co všechno nevíte. Ale to už jsou věci o kterých se bavit nemůžeme. Pamatuju si na Marka Thompsona (tehdejší gen ředitel BBC) který byl v Rai pečenej a vařenej a ten sám říkal, že kdyby nebylo Anglie, Itálie a Německa tak by evropská televizní produkce umřela. A pouze tyto tři země dokážou konkurovat USA. Víc říkat nebudu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Čeština neni tvůj rodný jazyk,tak ,že by tě porodil otec.Jen němci mají Fatersprache,italové mají myslím taky mateřštinu a né otcovštinu :laughing: :laughing: A co se týká tvé italské nadřazenosti,která čpí z každého druhého příspěvku,stačí si vzpomenout na obě světové války
:-/ :-/

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra