Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Sekce pro francka a spol

Zdravím.Jsem zde čerstvě ALE všiml jsem si že nejednomu(z Vás) zde jsou proti mysli franckovy anonce jiných platforem.Nestálo by za úvahu zřídit nějakou podsekci(zajímavé programy/akce na satelitu) a směřovat tyto příspěvky tam? Jistě by se našlo víc přispěvovatelů a my méně kritičtí :))) bychom to ocenili.PS na jednom nejmenovaném fóru to docela funguje..... R^

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

;) ;) ;)
Ale ORF je rakúska televízia, nie nemecká! Toto by si už mohol vedieť, či?!
;) ;) ;)
A k tým televíziam - je tu ešte jedna vec a to jazyková bariéra. Pri angličtine je to jasné - jazyk používaný skoro celosvetovo - to rozoberať nebudem. V Európe je to pre zmenu aj nemčina a pre postkomunistické krajiny dokknca aj ruština.
Ale bohužiaľ (pre mňa nie, to skôr pre teba!) taliančinu vidím ako druhoradý a nezaujímavý jazyk v celosvetovom ponímaní.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 637
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Tak v tom Ti dám za pravdu, že samozřejmě by bylo mnohem lepší kdyby pořady byly v češtině, ale bohužel to nejde. Některé pořady jsou s anglickými titulky (ttx 778). A brzy bude i v Evropě kanál Rai kompletně v angličtině, tak budeš mít radost.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kloner

Nech bejt,ale rajčiny umějí udělat parádné veliký.Čučel jsem jak fík,jak malý melouny v roce 1972,když jsem sjížděl z Alp do Venezie,co by něměc. :O :O

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

sekcie

no keď sú tu zavedené tie sekcie (dokonca povinne), bolo by dobré, ak by sa zoznam tém dal podľa nich filtrovať, alebo aby sa aspoň pri názve témy zobrazovala sekcia ... samozrejme zlomyseľnému zaradeniu témy do nepatričnej sekcie to nezabráni, tak ako ani nerelevantnému názvu témy

mmc
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kloner

dosť primitívna reakcia, hlavne s ohľadom na to, že píšeš, že on sa povyšuje nad ostatných......

ronyfun
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 58
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

tak už víme odkud vítr vane a máme tu samé RAI. Spam pro bývalého chlebodárce. ;) "Když jsem pracoval v Rai....co všechno nevíte."

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Celá diskuze je o ... Koho nějaké italské kanály, které jsou v našich končinách na úplném okraji zájmu, zajímají. Vždyť ti povaleči, krom Ferrari neumí ani nic pořádně vyrobit. Franck, udělej si své vebovky, tam se vychvaluj do nebes, ale tu s tím nelez. Jsi úplně mimo reálné dění v ČR- SK a akorát na ťafku s nějakým RAI.

silesian
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 1 014
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Co vám na tom tak vadí. Lepší psát tohle než to co stvořil petrpupa. A pánové číst to nemusíte. Nikdo vás nenutí. :laughing:

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

Když ony komentáře jsou nezvykle velké a zakryjí i další,ty co se nás opravdu týkají😚😗😏😗

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Ale zase kvůli tomu takhle vyvádět. To je přehnané.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@silesian

Vždyť to nemusíš číst. Když vidíš tema od nenáviděného francka, tak ho prostě neotevřeš. Jak jednoduché.A dění v ČR-SK bych raději nepřipomínal. To je o hodně smutnější tema než všechny thready od francka dohromady.

Panasonic TH-42PZ8E /Dreambox 7020HD v2/OPENATV 5.3 / AL 85cm/Digipower SG2100/Seagate Momentus 320GB e-SATA / Yamaha RX-V 465 B / Dantax Classic One 5.0 / Panasonic DMP-8BD

Libor73
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 275
Odpověď v diskusním vlákně
 

aspoň je sranda

a nadčlověk s mega egem- bývalý pracant z RAI se pere sám se sebou ...
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

jestli spíš nemakal v RaJ

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

R^ :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

smutné až trapné

Ted koukám, že je Antonín na blacklistu /P1/ a jeho příspěvěk z první strany byl vymazán. Podivoval se nad prostorem, který redakce poskytuje zakladateli vlákna, ale nebyl neslušný, ani nikoho neurazil. Samozřejmě je to plně v kompetenci adminů /to on taky zdůraznoval/, stejně to nechápu a určitým způsobem je to trapné vůči opravdové "legendě fora". Už se vůbec nedivím, že sem nechodí...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

máš pravdu.A asi je to v tom případě přesně tak,jak napsal! :lookaround: :-/

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

a přitom by stačilo za každým oznámením francka o nějakém programu u italů místo vyhazování na blacklist dat: UPOZORNĚNÍ!
Téma bylo uzamčeno adminem fóra. Další příspěvky do tohoto vlákna není možné vkládat.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Reakcia Antonína po pol roku na tomto fóre bola v súlade so všetkými zásadami slušného správania a neporušoval proste nič.
Jeho príspevok ma potešil.
Je mi ľúto jeho vyradenie a pritom tapetovanie Francka o talianskych nezmysloch, ťažko čitateľné - je žiadané.
Rozumie niekto z nás tomu?

exclusiv
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stop cenzuře na internetu, omezování svobody proje

hledejte na yt ci fb Stop cenzuře na internetu, omezování svobody projevu a využívání web služeb

podle mne jedne z nejdulezitejsich veci ktera by mela fungovat temer vsude na internetu a kez by to slo i v realu, a to funkce ignorovat ci blokovat vybrane osoby.
a tim nemyslim zdejsiho zminovaneho a spol... sam jsem nezadany temer nikde na internetu a to vcetne paraboly.
ale za ty leta tam kde je funkce ignor nebo blokace tak jsem zjistil ze je to velmi uzitecna vec, a nemusite videt ty kteri vas urazeji atd... a jen nesmyslne byste se nechavali vyprovokovat a nakonec by zabanovali vas a ne tuho puvodce.
nekde funguje ignor jenom jednostranne, ale nejlepsi je kdyz date nekoho do ignore tak aby ani oni vas nevideli ne jen vy je.

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sioga_bs

kravina,snad umíš přijmout jiný názor i když se ti nelíbí

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Lépe bych to neřekl. Ale pokud adminům neva, co za stoka se z tohoto fóra stalo, mě to nevadí už tím tuplem. Prej satelitní fórum, to jo, haha....

Pitalito
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

dlouhá anonce o italském programu není názor. Návrh sioga_bs v tomto případě by byl užitečný k uklidnění situace.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Prosím vás milí čtenáři, mě se zdá, že děláte z komára velblouda a navíc někteří jednáte trochu hystericky. Tady se nejedná o žádnou cenzuru! Pokud někdo (a je jedno kdo, třeba i já) někoho začne urážet, šikanovat atd tak porušuje pravidla, zákon a bude prostě potrestán. Tak jako se takhle nemůžete chovat v reálném životě, tak se tak nemůžete chovat ani na internetu. Bohužel to je ta stinná stránka webu. Svoboda slova je samozřejmě důležitá věc, ale to neznamená, že budu psát co chci a o kom chci a toho urážet a šikanovat. Všichni kdo dostali ban jej dostali proto, protože napsali něco, co prostě sem nepatří a tím to končí. Žijeme v nějakém právním státě a musíme všichni dodržovat nějaká pravidla a zákony. Taky chodíte demonstrovat před soudy když soudce někoho odsoudí?? A poslední věc osobního charakteru: smiřte se s tím, že zde budete čas od času vídat mě a mé články. Tímto absurdním a hloupým chováním se nejenom mě nezbavíte, ale hlavně děláte problémy sami sobě. Jak tady někdo psal, ano, já jsem opravdu imunní. Mě v životě položí jen dvě věci: nemoc a smrt. A určitě se nebudu "skládat" ze zamindrákovaných a závistivích anonymů. Naopak, spíš oni se skládají ze mě - když se podívám na blacklist. Takže buďme na sebe hodní, tolerantní a bude všechno v naprostém pořádku. Evropská unie je dělaná ze 27 států a bylo by už docela žádoucí, kdyby jste to 30 roků po revolouci pochopili a začali se vzájemně respektovat. Už nejste jen vy sami za sebe. Teď už jsem MY sami za sebe. Děkuji za pozornost, Váš Franck. ;)

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Někdo ti něco závidí nebo z tebe má mindrák? To bych fakt chtěl vidět kdo a proč. A nemyslím to teď ironicky.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sekce pro francka a spol

Zase meleš ty svoje nesmysly o šikanování, urážení atd /tou EU jsi tomu dal korunu, korunovační.../. Přesně takhle vypadá rasizmus a šikana naruby, jedinec bude "otravovat" většinu v rámci "demokracie". Asi nevíš, co vlastně šikana vůbec je, určitě jsi neabsolvoval základní vojenskou službu za starých časů /potřeboval bys to jako sůl/. Jo a toho Tvého moudra tady už máme dost, tak na tohle vůbec nereaguj...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 130
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra