Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a Terst

Poslední díl dokumentárního pořadu Ulisse bude patřit princezně Sissi a Rakousku-Uhersku.


Pořad bude možné shlédnout opět ve 4K na kanálu Rai 4K a samozřejmě i na Rai 1 a to od 21:25hod.

Ulisse se vrátí s novými díly příští rok.

Kanál Rai 4K ale pokračuje dál, přístí týden odstartují nové díly druhé série seriálu Medici, na konci října zbrusu nový seriál Rai-HBO Geniální přítelkyně a samozřejmě fotbal Liga Mistrů.


Příště prosím bez!! reklamy na turistiku někde po Itálii

Rai - Mediaset - TivùSat
Text zeditoval moderátor petr33. Datum editace: 21.10.2018, 07:25.50

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 64
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Právě že s toho profituješ,můžeš se konečně někde vypovídat,s ohledem na délku a obsah tvých komentářů,což se nám starším stává :(( ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a...

Už to pomalu leze na povrch: spamuje půl roku toto fórum nesmyslnými propagačními příspěvky v žoldu RAI, kde se snaží něco vydyndat - nebo už něco za to na něj z RAI sype. Proč by někam jinam posílal nějaké zprávy o tom, co napsal?
Je to obyčejný komerční spammer!
Ale je věc majitele parabola.cz, co a jak si dělá. Třeba mne zase vyloučí za tento neměnný názor?

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Prosím Tě, ty buď zticha. Jsi na blacklistě každou chvíli, takže se starej o to, aby jsi TY neporušoval pravidla. Já jsem se tady jednou za uherskej rok sekl a naděláte jak kdyby byly Vánoce. Ale nikoho jsem narozdíl od Tebe (a ostatních) neurazil, nebyl jsem sprostej a ani jsem nepropagoval nelegální příjem. Pouze jsem přeložil článek o teochu víc doslova a mohlo se ro brát jako reklama. Což já rozporuji, protože nejsem si jist, zda je psaní o n3ajké zemi reklamou. Ale uvidíme.
Já z ničeho neprofituji a už vůbec ne komerčně. Rai je státní televize, ne komerční a je jí úplně jedno, zda se na ni v ČR někdo dívá. Pouze jsem potřeboval svolení, protože nemůžu psát příspěvky něčím jménem aniž bych neměl povolení.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Antoníne, Vás ale nevylučuje majitel Paraboly, to je hluboký omyl.

Melichar P
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a...

frank ty pises akoze v mene rai??? no to si snad robis (nevhodné slovo). ty tu pises len ako frustrovany zakomplexovany a unudeny j edinec aby si zahojil svoje ego a myslis si ze si tu niekoho ohuris.

BDfKNM
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 254
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a...

Už som to tu písal niekolko krát.Treba tu zrušit sekciu:Pořady v televizi!!! a všetky tieto spamy zaniknú.Alebo treba tu sekciu nehať,ale musia sa donej dávať iné príspevky a nie takéto ako dáva už 2 roky FRANCK na tuto stránku!Ze aky film alebo dokument ide dnes vecer na RAI!!Umna su to všetko SPAMY,lebo ako som uz 1 000 000 krát napísal preboha ludia vy nemáte ruky a program???vy si neviete sami pozriet aky dokument ide na RAI dnes,zajtra,v stredu,vo stvrtok,v piatok,v sobotu??....to tu vážne nato potrebujeme jedneho pána,ktorý nam tu bude každy tyžden spamovat aky dokument ide dnes večer na talianskej stanici???Ved to sú čisté spamy!!!co by somnou spravil admin,keby som tu kazdy den zakladal nové vlákna otom aký dokument ide dnes na CT2,ZDF,ORF,DVOJKA,atd atd...proste by som tu mal 2000 prispevkov,len otom,kde by som písal,že aky dokument alebo film ide dnes v telke.Ved to je choré.Vy si vážne sami neviete teraz pozriet program RAI na cely tyzden,kde si sami pozriete ake dokumenty a filmy tam idu?To zas musime čakat až do piatka aby nam tu Franck vytvoril nove vlákno v ktorom nám napise,že v sobotu o 20:45 ide dokument o Ježisovi alebo nejaky o holokauste?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Pane Jožko, dostal jsem děkovnou zprávu od tohoto pana, nebudu psát jméno, protože bez svolení to nejde, ale redakce ví, o koho jde:

Jsem velmi rad, ze sem pises a davas prispevky o Tivusat a RAI!! Tohle je satelitni forum coz mnozi bohuzel nechapou. Sam ma kartu Tivusat ORO. Vubec si tech pitomcu nevsimej!

Ver mi, že sefredator webu je take velmi rad, ze tu jses. Uzce s nim spolupracuji jiz velmi mnoho let a znam jeho nazory. Jemu nevadi jakykoliv poznatek o jakekoliv platforme i kdyby to mel byt treba Mongolsat (ktery se u nas da prijimat), protoze to je prave o satelitech a vysilani na nich.

A takových zpráv já každý měsíc dostávám třeba 10. Takže buď tolerantní a pokud Tebe mé články nezajímají, tak je nečti, ale neodpírej je těm, koho zajímají. Děkuji. R^

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

zas si ma nepochopil!!! príspevky o Tivusat a RAI tu maju byt a zatie ti budem vdačny aj ja!!!!!!!! ale príspevky ineho charakteru..napriklad otom čo operator tivusat chystá noveho.(napriklad nejaku aplikaciu,zaradenie noveho programu,atd atd atd) ale nie preboha príspevky otom aky dokument ide dnes vecer na RAI! Tí ludia čo ti dakuju zato,že si tu napisal,že v piatok vecer ide o 22:00 nejaky dokument nemozu byt zdraví!!Ja mám niekomu dakovat zato,že mi tu napíše,že dnes vecer ide nejaky dokument,ked ja sám som zdravy človek a viem ovladat program a viem si to sám pozriet!Ved ja ti tu od zaciatku len o tomto píšem.To vážne nám musiš každy tyzden napisat aky dokument alebo film ide na RAI???ved to je už niečo nenormalneho!

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

francku

A ty zprávy a signály, co Ti tady pořád říkáme v diskusi, "aby jsi šel na jiné forum a neotravoval tady", ty si proč nečteš? Jenom co se Ti hodí, že?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a...

Text zeditoval moderátor petr33. Datum editace: 21.10.2018, 07:25.50
:))) :))) :)))
to ty vieš, moderátor roka!

Nibiru
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 1 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a Rai 4K:poslední díl Ulisse-Vídeň a...

miesto toho aby si jeho príspevky (franck) zhodnotil ako normálny, sprostý a neustály SPAM tak edituješ!
hanba! :laughing:

Nibiru
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 1 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Což takhle si najít jinou náplň života? Kdybych žil v Ičku, tak od rána do večera sedím na Ducati/v Alfě a jezdím za holkama ))) Případně chodím po památkách, ale rozhodně nesedím u kompu a nemarnim čas sepisováním elaborátů které nikoho nezajímají

Pitalito
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nibiru

A Ty jsi se ještě nedovtípil, že admin není všemocný? Co myslíš, o čem je tohle celé vlákno? Admin upozornil francka, že nedodržuje pravidla a Francek si ješitně stěžuje, protože mu redakce "něco" slíbila a "vždyt mu přece tolik lidí píše a děkuje", takže si myslel, že může všechno...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Mě redakce nic neslíbila a určitě všechno nemůžu. Ale mám snad právo na jinej úhel pohledu, ne? Já jsem naopak jeden z velmi mála co striktně dodržuje zdejší pravidla. Nespamuju, nejsem vulgární, nekritizuju ničí vlákno, moje vlákna se drží televizního vysílání a nepropaguju nelegální příjem. Ode mně byste se měli všichni učit. A to doslova.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Tak tou předposlední větou jste nám všem vytřel zrak.
Takhle samolibého myslitele aby jeden pohledal.

Melichar P
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

ty to nemáš v té své RAIbudce v pořádku!!!
:sly: :sly: :sly:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 881
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Už si konečne otvor oči, zlož tie tvoje povýšenecké talianske brejle a urob si vo svojom myslení poriadok!
Môj odhad je, že cca 99% nickov z toho fóra ťa má plné zuby.
Prečo?
Poviem ti to za seba:
Ja taliančinu ako jazyk vôbec nemusím! To v praxi u mňa znamená, že jednoducho talianske programy sú mi proste ukradnuté. A povedz mi! Pre Boha! Prečo by som mal sledovať nejaký dokument v taliančine, keď tejto reči vôbec nerozumiem (a ani nechcem porozumieť - nechýba mi to k životu a ani ku šťastiu). ;)
Prečo ty! Nezačneš propagovať trebárs českú kultúru, české filmy, české dokumenty, českú hudbu, hmm?
Uvedom si, si na českom fóre je tu registrovaná drvivá väčšina Čechov, samozrejme aj dosť Slovákov a tieto dva národy preferujú svoje kultúrne zvyky. Majú radšej svoju domovinu, nie nejaké Taliansko! T.j. ako jedna z mnohých letných destinácií je im v podstate ukradnutá.
To že má Taliansko svoju dávnovekú históriu - tak to majú aj česi, alebo slováci.
Jednoducho a proste, ty svojimi príspevkami tu, aj keď nepriamo, ale štveš ľudí proti sebe.
Stojí ti to zato?

Skús si dať ruku na srdce a skús si dať záväzok, že sem trebárs najbližšie 3 týždne nezavesíš nič, čo sa týka Talianska, TV RAI atď.
Samozrejme ja ťa odtiaľto nevyháňam, a taktiež, ak chceš, kľudne počas tých 3 týždňov sem hoď príspevok, ktorý sa týka trebárs Českej republiky, českej kultúry, českej televízie, alebo aj Slovenska?! Budem ti povďačný.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 636
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Mocný príspevok, máš môj obdiv a úplne s tebou súhlasím a podobne určite aj tých 99% užívateľov o ktorých si hovoril. R^ R^ R^

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage a miroboy

Navíc pro to 1% franckových obdivovatelů jsou zde PM,které snesou také jeho sáhodlouhé komentáře a nikoho nebudou dráždit R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Ale pochop (tak jako těch 99pct už asi pochopilo) že jemu nejde o obsah a význam toho co píše, ale jen a pouze o vyzdvihnutí vlastního ega a o pohonění si vlastního trika myslíc si "jak já jsem důležitý!"

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milan33

;)
Neboj, ja veľmi dobre chápem jeho pohnútky, že prečo to sem zverejňuje - že to niesu dôvody čisto informačné - ako sám tvrdí, ale má na to aj osobné dôvody, ktorým zrejme asi ani sám nerozumie a pramenia z jeho povahy.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 636
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Takže porucha osobnosti.... A tím to asi můžeme ukončit, stejně (na základě franckového bonzu) nás k němu servilní moderátoři zabanují... já už se tomu tyjátru zde jen směju, třebaže je to co se děje na tomto fóru spíše k pláči... nebo ke zblití? Je to úhel pohledu...

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milan33

Áno súhlasím s tebou - niekedy ješitnosť módov nemá hraníc!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 636
Odpověď v diskusním vlákně
 

milan33

Když je Ti toto forum k zblití,k pláči a k smíchu.
Tak nechápu proč sem pořád lezeš a opruzuješ tu a zvracíš Ty svoje moudra.
Už jsem ti jednou psal a je to i logické.Když se mi někde nelíbí tak tam nechodím..
hmmm?

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Prosím Tě, na milan33 ani neraguju, protože když si někdo založí profil pouze za účelem spamování a jakože "kritiky" (já bych to nazval urážkami), tak Ti musí být jasný jaká bije. Kdyby mě kritizoval někdo, kdo aspiň jednou sem napsal něco užitečného a zajímavého, tak ho budu brát v potaz. V opačném případě ho jednoduše přehlédnu. Však se neboj, oni budou tak dlouho zkoušet trpělivost tohoto webu, že si sami vykopou vlastní hrob (obrazně řeceno). Mimochodem, jsou opět vsichni na blacklistu a věř nebo ne, nikoho jsem nehlásil. Takže posuď sám kdo tady spamuje a porušuje pravidla. Chtěl bych opět poprosit ty, co mě píšou do PM, mám opět skoro plnou schránku, snažte se psát do vláken, ale děkuji za podporu. R^

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 64
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra