Quantcast

Televize Prima: Josef Klíma se vrací na přání diváků

| redakce | tiskobrázek k článku: Televize Prima: Josef Klíma se vrací na přání diváků

Nová publicistická show „Očima Josefa Klímy“ startuje na obrazovkách televize Prima již ve středu 22. 1. 2014 ve 21.30. Držitel několika cen divácké ankety Týtý se vrací na stanici Prima s vlastním pořadem, který nemá v české publicistice obdoby.

S publicistickou show „Očima Josefa Klímy“ se budou diváci setkávat pravidelně každý týden ve středu, ve 21. 30 po oblíbeném seriálu Cesty domů, a to již od 22. 1. 2014.

Jde o můj vlastní autorský projekt, jehož základem je sonda do duše našeho národa. Obsah a forma pořadu budou překvapivé, základem formátu je moje letité úsilí pomáhat lidem“, přibližuje novinku publicistiky televize Prima sám Josef Klíma.

S Josefem Klímou jsme o tomto formátu dlouho diskutovali a připravovali jeho spuštění nezávisle na jeho dalších aktivitách. Příznivou shodou okolností tak našim divákům, kteří si tohoto famózního publicistu přáli mít zpět na Primě, můžeme v předstihu nadělit prima vánoční dárek v podobě této pozitivní zprávy. Moc nás to těší a přejeme novému pořadu hodně nadšených diváků“, dodala Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články