Quantcast

13E: Erotická stanice Exotica TV nahradila původní Diablo X TV 2

| redakce | tisk

Delší dobu nedošlo k žádným změnám v nabídce erotických kanálů SCT. Před konce roku přeci jenom přichází provozovatel s programovou změnou. Původní stanici Diablo-X TV 2 nahradil novým programem Exotica TV.

Distribuce programu je ve formátu MPEG-2 v SD rozlišení, takže je program dostupný pro všechny abonenty SCT. S výměnou programu se nezměnila kvalita přenosu.

Nová stanice - jak již sám název napovídá - se zaměřuje na filmy s exotickými herečkami, např. Asiatkami. Denně vysílá 3 filmy, které jsou opakovány po celý den. Výměna filmů je vždy ve 21:00 hodin.

Vysílání kanálu s názvem Diablo X TV 2 probíhalo poměrně dlouho. Sesterský kanál Diablo X TV 1 skončil 4.8.2011, kdy byl nahrazen stanicí Redlight Premium.

Při této příležitosti bylo představeno nové logo kanálu SCT 6 (Prive) a zároveň byl odstraněn jeden systém CAID Irdeto 2 pro staré karty 0628. Nyní stanice používá CAID 0647.

technické parametry:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E), freq. 11,727 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, CA Irdeto 2 + Viaccess 4 + Videoguard

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články