Široká nabídka DVB-T antén

Eleven Sports získal práva na fotbalovou Bundesligu

| redakce | Tisk

Eleven Sports, provozovatel sportovních televizních kanálů, podepsal čtyřletou smlouvu s DFL Sports Enterprises, díky které získal práva na zápasy německé fotbalové Bundesligy a Bundesligy 2, dvou nejvyšších lig v Německu, pro polské území.

Eleven Sports drží exkluzivní práva na všechna utkání s výjimkou jednoho v každém kole. Kdo bude tento jeden zápas vysílat zatím ještě není známé. V současné době práva na Bundesligu pro území Polska drží Eurosport. Od nové sezóny, která startuje v srpnu, se zápasy z Bundesligy přesunou na Eleven Sports.

Zápasy z obou lig se budou vysílat v přímých přenosech na programech Eleven Sports od sezóny 2017/18.

Eleven sports drží práva na sportovní prémiový obsah. V portfoliu provozovatele se nacházejí zápasy jak ze španělské La Ligy Santander, italské Serie A TIM, francouzské Ligue 1, anglické The Emirates FA Cup, EFL Cup a Sky Bet Championship a také utkání ze skotské, belgické a brazilské ligy a dále kvalifikace na MS ve fotbale 2018. Eleven Sports nabízí svým divákům nejenom fotbalové zápasy ale také přenosy ze závodů Formule 1, NFL, tenisové turnaje ATP 250, Speedway Great Britain Premiership 2017 či EHF VELUX Champions League.

zdroj: satkurier.pl