CryptoBox 800 UHD

TV Seznam připravuje s TV JOJ natáčení seriálu Lajna 3

| redakce | tisk

Slovenská komerční TV JOJ ve spolupráci s českou celoplošnou Televizí Seznam připravuje natáčení třetí série komediálního seriálu Lajna z pera úspěšného scénáristy Petra Kolečka a pod vedením kreativního producenta Daniela Strejca.

Nová série přichází s podtitulem Zúčtování a je určená primárně pro televizní vysílání.

"Sledovanost Televize Seznam neustále roste. V lednu jsme podle měření ATO zaznamenali měsíční sledovanost 2 905 000 diváků a v letošním roce pro ně připravujeme několik nových vlastních pořadů. Z hrané produkce to bude řada Lajna 3. První dvě série si získaly miliony fanoušků online. Je čas posunout seriál dál a nabídnout ho televizním divákům na českém a slovenském trhu. Proto jsme rádi, že máme tak silného koprodukčního partnera, jakým je televize JOJ. Lajna se tak stává mezinárodním projektem, a to nejen díky spolupráci dvou celoplošných televizí, ale také díky prostředí, ve kterém se natáčí, a ději, který se v seriálu odehrává," říká ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

Ivan Mikula (foto: TV JOJ)
▲ Ivan Mikula (foto: TV JOJ)

"Práci kolegů z Televize Seznam sledujeme už tři roky od začátku vysílání a seriál Lajna se bezpochyby stal fenoménem ve svém žánru. I při pohledu na naše seriálové produkční či autorské zázemí šlo o přirozený přechod ke spolupráci a já se těším, že herecký výkon Jiřího Langmajera a skvělý scénář Petra Kolečka přiblížíme slovenským divákům jako koproducent tohoto skvělého projektu poprvé na podzim letošního roku," říká Marcel Grega, generální ředitel JOJ Group.

Marcel Grega (foto: TV JOJ)
▲ Marcel Grega (foto: TV JOJ)

Nová série Lajny bude mít osm dílů. V premiéře ji uvedou TV JOJ a TV Seznam, potom bude k dispozici i online. První dvě série měly na videoportálu televizeseznam.cz více než 16 milionu shlédnutí. Natáčení seriálu odstartuje v nejbližších dnech a za jeho realizací stojí stále stejný tým.