Quantcast
Konference Radiokomunikace

SES Government Solutions mění název

| redakce | tisk

SES Government Solutions odhaluje nové jméno, které se stane synonymem pro nově rozšířené schopnosti a strukturu, zaměřené na vesmírné a obranné potřeby amerického ministerstva obrany.

SES Government Solutions (SES GS), dceřiná společnost SES (Astra), dnes oznámila, že s okamžitou platností začne fungovat pod novým názvem SES Space & Defense. Ke změně názvu došlo po spojení SES Government Solutions s nedávno získaným DRS Global Enterprise Solutions (DRS GES). Značka SES Space & Defense odráží nové umístění organizace a rozšířenou nabídku, která slouží potřebám zákazníků vlády USA.

Paraboly satelitního operátora SES. Ilustrační foto (foto: SES)
▲ Paraboly satelitního operátora SES. Ilustrační foto (foto: SES)

Během posledních čtyř měsíců byla společnost SES Space & Defense svědkem jmenování nového vedoucího týmu a také integrace schopností, které odrážejí nově kombinovanou organizaci a nabídku diferencovaných hodnot. Společnost se zaměřuje na budování, správu a podporu nejpokročilejších satelitních síťových řešení pro vládu a ministerstvo obrany USA (DoD). Společnost SES Space & Defense byla restrukturalizována, aby mohla sloužit svým zákazníkům na dvou integrálních trzích - vesmírném a obranném - vytvořením dvou obchodních jednotek, Space Initiatives a Defense Networks, aby poskytovaly nejlepší řešení satelitní sítě ve své třídě.

Jednotka Space Initiatives se zaměřuje na projekty zaměřené na flotilu využívající globální flotilu satelitů SES na více oběžných drahách, infrastrukturu a prostředky. Jednotka Defence Networks se soustředí na řízené služby s více operátory a komplexní komunikaci kritických úkolů.

Zákazníci společnosti SES Space & Defense budou těžit z nových integračních schopností s přidáním ekosystému informačních a komunikačních technologií (ICT) a portálu ICT, který poskytuje jediný pohled na výkon sítě a také základní nástroje v oblasti kybernetické bezpečnosti.

zdroj: SES

Reklama
Vybrané články