Quantcast

A11 Sport odstartuje na podzim

| redakce | tisk

Nový celoplošný sportovní kanál A11 Sport zahájí vysílání během podzimu letošního roku. Nová stanice je společným projektem mediální skupiny A 11 a společnosti Perinvest.

Stanice bude vysílat prostřednictvím pozemních vysílačů v rámci celoplošní vysílací sítě 23 (multiplex 23). Společnost Perinvest již požádala českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o udělení vysílací licence.

Televizní studio A 11 (foto: A 11)
▲ Televizní studio A 11 (foto: A 11)

A 11 Sport přinese nejen živé přenosy z významných sportovních událostí a soutěží, ale také exkluzivní rozhovory se sportovními hvězdami, reportáže z kulturního dění v oblasti sportu, nejnovější zprávy a analýzy sportovních výsledků a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí také různé sportovní magazíny či dokumenty zaměřené na sport.

Ze strany fanoušků a potenciálních diváků vidíme velký zájem o sportovní přenosy a pořady o sportu. Proto jsme se rozhodli rozšířit aktivity Perinvestu o sportovní televizní kanál,“ uvedl majitel společnosti Perinvest Tomáš Petera s tím, že jde o logické vyústění aktivit společnosti, která dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější producenty velkých sportovních a kulturních událostí, a to nejen v České republice.

Televize A 11 Sport plánuje vysílat pořady ze světa 2. hokejové ligy a mládežnického hokeje, fotbalové zajímavosti a aktuality z fotbalové juniorské ligy, florbalové zápasy, volejbalové i basketbalové přenosy, golfové turnaje (Czech PGA Tour), běžecké a cyklistické maratony, jezdectví a mnoho dalších.

Jsem rád, že se nám podařilo pro projekt sportovního kanálu A 11 Sport uzavřít dohodu s tak silným partnerem,“ dodal ředitel mediální skupiny A 11 Aleš Zavoral.

Mediální skupina A 11 zahájila v minulém týdnu vysílání plnoformátové televize A 11, která přináší ucelené regionální zpravodajství, ale i zábavné pořady, filmy, dokumenty a seriály.

Reklama
Vybrané články