Quantcast

Personální změny ve vedení výroby obsahu v CME a TV Markíza

| redakce | tisk

Od července 2023 se stane Ivaylo Svilenov Vandov zástupcem ředitele výroby obsahu CME a Alexandra Dubovská přebírá funkci ředitelky Centra výroby skupiny Markíza.

Ivaylo Svilenov Vandov (42) působil posledních 15 let v bulharské Nova Broadcasting Group, kde také zastřešoval výrobu všech, interně i externě produkovaných televizních projektů. V televizním byznysu se pohybuje již 22 let. Vystudoval ekonomiku na Univerzitě národního a světového hospodářství v Sofii, za svůj největší osobní úspěch považuje svou rodinu - manželku a 6letou dceru.

Ivaylo Svilenov Vandov (foto: TV Markíza)
▲ Ivaylo Svilenov Vandov (foto: TV Markíza)

Kromě skupiny Markíza bude Svilenov Vandov zastřešovat televizní produkci i na dalších dvou trzích mediální skupiny CME - v chorvatské skupině RTL Croatia a ve slovinské skupině PRO PLUS.

Alexandra Dubovská (foto: TV Markíza)
▲ Alexandra Dubovská (foto: TV Markíza)

Alexandra Dubovská (48) působí v Markíze od roku 2011 na pozici šéfproducentky hrané tvorby. V nové funkci ředitelky Centra výroby bude zodpovědná za produkci hraných seriálů, reality a zábavných formátů, jakož i za činnost oddělení castingu a jednání s externími produkčními společnostmi.

zdroj: Markíza

Reklama
Vybrané články