Quantcast

28,2E: Další vánoční hudební a zábavní kanál je tady

| redakce | tisk

V éteru je další bezplatná televizní stanice zaměřená na nejkrásnější svátky v roce - Vánoce. Provozovatel britské stanice That's 70s přichází k divákům s pop-up kanálem That's Christmas.

Úkolem stanice That's Christmas je přinášet pohodové videoklipy a zábavu s vánoční, sváteční a zimní atmosférou. Divákům je přinést na obrazovky pohodovou atmosféru, kterou mohou diváci v tomto období vyhledávat a pro zadavatele reklamy příležitost oslovit své potenciální zákazníky s výhodnými nabídkami produktů a služeb.

That
▲ That's Christmas - záběr z příjmu stanice

That's Christmas není prvním programem tohoto typu v této sezóně. Jako první k divákům "promluvila" stanice GREAT! Movies xmas (+1) a to již začátkem září. Další program s nabídkou vánočních filmů přišel provozovatel pay-tv stanic Movies24/Movies24+ (rebrand na Christmas24/Christmas24+).

Stanice That's Christmas není zcela zaměřena na videoklipy - do vysílání zařazuje i filmy, čímž se snaží oslovit programem nejenom hudební fandy ale i filmové příznivce.

Program se vysílá FTA přes britský paprsek družice Astra 2F, který pokrývá primárně britské ostrovy. Směrem do Evropy signál postupně slábne. S parabolami větších rozměrů je příjem možný i v některých oblastí střední Evropy.

technické parametry - That's Christmas (původně That's 70s):

Astra 2E (28,2°E), freq. 11,344 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA

Reklama
Vybrané články