CryptoBox 800 UHD

Gital připravuje 5 nových programů, včetně SPORT 5

| Martin Vyleťal | tisk

Společnost Gital, dodavatel dekódovacích karet pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu Astra (23,5°E), bude nabízet na svých kartách i novou stanici SPORT 5.

"Ano, v současné době připravujeme zařazení programu SPORT 5 do nabídky GITALu. Každý majitel karty GITAL může počítat s tím, že mu tento kanál nabídneme," uvedl na dotaz serveru parabola.cz obchodní ředitel Gitalu Tomáš Bujnoch.

A jak jej bude nabízet? "Zcela jistě budeme SPORT 5 nabízet jako samostatný kanál, případně jako cenově výhodný dvojprogram s některým jiným vhodným programem," přibližuje webu parabola.cz Tomáš Bujnoch a dodává "nabízejí se nám i jiné možnosti zpřístupnění programu SPORT5 našim zákazníkům, ale o těch budeme informovat později".

Kanál SPORT 5 nebude jedinou novinkou na kartách GITAL, nabídka tohoto distributora karet se bude postupně rozšiřovat. "Máme také dobré zprávy pro všechny současné i budoucí majitele karet GITAL: Intenzivně jednáme a pracujeme na dalším rozšíření programové nabídky GITALu a z dosavadních výsledků jednání vyplývá, že nabídka GITALu se rozroste do podzimu letošního roku minimálně o dalších 5 programů," vzkazuje všem stávajícím i budoucím majitelům karet Gital T.Bujnoch. O jaké programy půjde? "Z konkurenčních důvodů zatím nemůžeme sdělit které to budou a kdy je uvedeme, budou ale velice atraktivní a žádané," upozornil obchodní ředitel Gitalu.

GITAL se připravuje na rozšíření nabídky a mohli si toho povšimnout i uživatelé karet tohoto dodavatele. Na všech kartách se již objevil testovací zápis test1 s platností na 1 měsíc. Jaký program bude toto oprávnění používat? To GITAL zatím nechce z konkurenčních důvodů sdělit.