Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Doporučte TWIN LNB

Zdravím všechny,
po 12 letech mně odchází LNB konvertor Mascom MC M4-QS02HD Universal Monoblock 4.3° Quad LNB, některé výstupy už nepřepínají. Chci pořídit TWIN LNB, stačí mně na 2 výstupy a 1 družici.
Díval jsem se na LNB konvertor Inverto Black Premium Twin Universal a na LNB konvertor Inverto HOME Pro Twin 0,3dB . Co myslíte? Druhá věc je, jak se řeší krytí konektorů (tento Mascom má vysouvací plastový kryt) a jak bych mohl zaizolovat(zakrýt) ty 2 zbylé konektory, které mně u satelitu navíc posléze zůstanou, jelikož momentálně mám u paraboly 4 kabely?

Díky předem

davidasis
Registrace: 8/2012
Příspěvků: 92
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

No silné slová, koľko máš rokov? 15. To Camaro Ti kúpil asi Tvoj ocinko, že :))) Tebe chýba pokora k starším. A osud aj Teba zastihne, neboj sa.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Díky za zastání.👍 Já jsem to nepsal aby mě někdo litoval. Asi to špatně pochopil.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Nestačím sa čudovať, čo si ty za primitíva. Tým, čo si si dovolil napísať Mildemu, si prerazil morálne dno. Nezabudni, karma je zdarma.
A nemyl si žlté Camaro s Calimerom, na ktorom sa vozíš niekde v osade.
Reagovať na mňa môžeš, ale ja už reagovať na teba nebudem, pretože sa držím hesla: „Nehádaj sa s blbcom, mohli by si vás pomýliť“.

RudoM
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 94
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

Díky tobě. Za podporu🫰. Už jsem to tak nějak překousl. Ale mrzí mě co mě napsal. Osud a zdraví si nikdo nevybírá. Já jsem nechtěl a by mě někdo litoval ale ani sprostě urážel. Je vidět že jsou zde i dobří lidé

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

teda jedno b.lb.ý téma

a takový p.r.ůs.e.ry to tady nadělá,lidi,chovejte se jako lidi

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

:laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

téma je právě dobré,LNB,ale jak tady někdo začne tahat takové nesmysli,jako mlide,tak to přestává mít ůroveň. Také sem nemotám životní přiběhy a svoje osudy...Sem to nepatří... :-/ :lookaround:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

No tak předvádíš tady hlavně ty svoji osobní úroveň..., nevím, kdy naposled se tu někdo takhle rychle a jednoznačně znemožnil jako ty, to je na velkou gratulaci :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

jo díky za gratulaci,ale já to v klidu přežiju,to se neboj :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Že to klidu přežiješ je jasné, primitivní jednobuněční přežívají i jadernou katastrofu... známá věc :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

kluci mám nápad

nechte to téma zapadnout,už k tomu není co vymyslet,tak ať to zmizí z očí,díky

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

jako vždy

normální borec s čistou hlavou a normálním myšlením,který se nenechá někým obalamutit na rozdíl od jiných zde diskutujících "borců" ... :sly: :sly:
Takže R^ :laughing: R^

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra