Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Dreambox 7020HD V2 programy najde, ulozi, ale nejde obraz ani zvuk, programy na jinych frekvencich funguji, ma nekdo takovou zkusenost?????

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Reší se to tady poslední dny v X vláknech. Ano zatím nás je spoustu. Nebo se možná pletu a sem to jediný jelito! :D

Corgi
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 129
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Vlaken jsem si tez vsiml, uz to studuju, akorat vedle na prijimaci KAON a EVOLVE jo pracuje spravne, tak nevim. Potrebuji odbornika a Dreambox

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Kartu strčit Jardovi naplacato někam a ať si to užije...

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

někomu nejede skylink ready za pár korun a jinému mašina za 15 litrů.i proto si myslím,že ve většině případů stačí doladit anténu,což byl i můj případ.teď mi šlape zebra i tuner v TV.na lepší jsem ještě nedošetřil :)))

warof1
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

HM dobra a pravdiva reakce, masina je to ale pekna.Je mi tez divne ze mam dalsi dve masiny KAON a EVOLVE zapojene na stejnou parabolu a tam to funguje. Tak kde je problem??? Lepsi masina je nachylna????

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Asi to u dreamboxu neumíš, tak koukej na KAON a nepleť se do linuxu. Máš v tom v hlavě hokej!!!

Dreambox 800HD se,OPTIMUS OS1 plus,Optimus OS1, VU+zero, 3x SG2100 motor, paraboly GILBERTINY 105,FUBA 90,MASCOM 90,

hery
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 6 052
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Aaaa múdry hery sa ozval!!! Čo už v liehu aj cez týždeň :))) to sú mi ale rady...radšej nepiš nič ako že to neumí a má v tom hokej.Poslednej dobe je to tu ;P

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Sice nejsem v Linuxu zdatnej ale nastaveni pro prijem programu SKYLINK na Dreamboxu jsem zvladl, do posledni zmeny parametru.

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

THXKO: chovani???? :O

VU+ZERO,Tv PHILIPS 40US6809/12 a Argus miniplus highspeed HD+ DVB-T Combo,Argus piccollo,LG 32LE5310

kos
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 981
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

staci doplnit nizsie uvedene parametre a potom sa pohneme dalej (Frekvencia 11797 / H)
C/N:
POWER:
MER:
LM:
CBER:
LBER:

lacko9
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Iacko9 - tyto parametry jsem v menu nezahledl, kde je mam hledat????

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Jsem tu dnes poprve a zatim zadne podnety ci rady, ktere bych mohl vyzkouset. Vypada to ze o vikendu vlezu na strechu a hnu parabolou jestli ten signal nedohonim. Jestli to tim bude tak si fakt budu myslet ze citlivost DREAMBOXU je trochu horsi nez u KAON a EVOLVE (8xlevnejsi pristroje nez DREAM - to je paradni poznatek.

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

No len parabolou to nebude, nakoľko na freak fore sa tento problém rieši aj na dvojtunerových STB Technisat DIGIT ISIO S a S1. V prípade kombinácie nahrávania z Novy HD je na Prime HD tma, sólo každý program ide bez problému, nefunkčné aj všetky ďalšie kombinácie HD na problematickom TP 11,797... Modulmi to nie je tiež, vyskúšané boli už hádam všetky dostupné kombinácie prístupných CI a CI+ modulov v dnešnej dobe. Keby to bolo len signálom, tie programy sólo nejdú, ale oni nejdú v prípade ich obsadenia oboch tunerov. A v prípade nedostatku signálu prijímač vypíše hlášku "žiadny signál", čo sa však v tomto prípade nestane a aj teplomer signálu je v pohode, ktorý je na Technisatoch ozaj dosť presný.

golfLC
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Dekuji golfLC za rozumnou reakci. Logika veci mi dava ten samy pocit. Nevim kde delam chybu pac na KAON a Evolve to funguje, a take ostatni programy z jinych TP na Dream7020 mi funguji.

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Ve vsech vlaknech pisou ze se jedna o HD programy, ale na teto frekvenci nejsou pouze HD programy ale napr. HBO Comedy, Retro Music, Filmbox Extra. Nemuze to zpusobovat rozliseni ktere je uvadeno jako SD/MPEG-4?????

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Aj v minulosti a možno aj stále sú problémy na niektorých prijímačoch, prípadne prijímač+modul, ak je tr.v konfigurácii ako teraz 11797, ked sa zmenilo fec na 5/6.Predtým to bolo aj na 12207.Ako vám idú programy na tr.12207?

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Idú bez problému, ten problém si pamätám tiež, tam bol problém v nejakej tabuľke skylinku, na technisatoch (tieto prijímače si kontrolujú túto tabuľku s programom, vtedy sa to riešilo podladením danej frekvencie na 12206, prípadne 12208, vtedy prijímač tento problém nemal. Pri programe s frekvenciou 12207 hlásil žiadny signál. Skylink to potom opravil.... a technisaťáci sa mohli vrátiť ku klasickej-pôvodnej frekvencií

golfLC
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Programy na 12207 taky nejdou, po Vasem dotazu jsem vyzkousel manualni naladeni, programy DREAMBOX nasel, ale stejne chovani jako u 11797, neni obraz ani zvuk. Zkusil jsem tez preladit KAON, ktery je na te same parabole a tam je vse OK.

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Ešte jedno info, vlstním aj Technisat Technistar S3, napojený na ten istý zdroj signálu (vlastná parabola s LNB QUAD) a na tomto prijímači žiadny problém nemám po preladení, ale ten je len "jednotuner". Teraz ma napadla ešte jedna informácia. Technisat DIGIT ISIO S a S1 má logiku spúšťania nahrávania vždy z tunera č.2. Tento tuner je ako technisaťáci vedia vždy o niečo slabší v citlivosti kontrolou na teplomeroch. Ale nahrávanie spustí prijímač na HD programoch bez problému (na "slabšom" druhom tuneri) Na tuneri č.1, ak sa prepne na Nova HD, kde je signál silnejší, je však tma...

golfLC
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MSKO

nejde o HD, ale o 66.6 Mbps. Norma do cca 2009 byla 58Mbps. Prostě tam nacpali v souladu s novou normou širší pásmo.Tento problém tu byl už před cca 2 roky ( bulhaři Mixbox s 59.9 Mbps).Nové parametry:http://cz.kingofsat.net/pos-23.5E.php
U SkyLinkReady dle poslední certifikace je to vyřešeno v posledních sw, moduly a ostatní = ? Já za to nemůžu, že to vím a Jarda Vás na to neupozornil :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

jj občas mrknout na kingofsat se vyplatí, kvůli navýšení bitrate sme dávali nové sw i do tv Panasonic kvůli Skylinku a Freesatu

Vu+Uno 4 K Se

Laik
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re:MSKO a Laik

Mluvíte mi z duše. Jako laik jsem rovněž přesvěčen, že problémy se stanicemi u kterých byla firmou Šíttlink provedena změna technických parametrů ve dnech 4.2.(Sport 1) a 25.2. (Prima HD, Nova HD Sport HD a.j.)nevyplývají ve většině případů ze špatného nastavení paraboly a nebo špatného naladění, ale se změnou technických parametrů vysílání. Mám to ověřeno zkušenostmi se svými "recevry", a to Technisat HD 8 SX (modul dříve Diablo Cam 2, nyní MASscom EUROCAM-červený popis), Ativa 200 (modul MASscom Irdeto CW-fialový popis), Humax iCord HD 500 (odul EUROCAM CW -červený popis). Po prvním přeladění 4.2. na Technisatu přestala jít stanice Sport1, pouze zvuk a obraz kostečky. Ostatní přijímače šly bez problémů. Pochopitelně první rada odborníků z veleké sat firmy byla - špatně nastavená parabola. Technisat umožňuje manuální naladění pozice motoru. Pochopiteně nastavením paraboly to nebylo, až jsem vyměnil modul a dal do přijímače stařičký modul Eurocam Sport 1 běžel bez problémů. Bohužel jenom do 25.2., kdy přestaly chodit HD programy Nova, CT sport. a.j. a rozhodně to žádným nastavením paraboly nebude. U nás posluchačů se staršími přijímači provozujícimi je v režimu "Modul CW a karta Skylink IRDETO" se ve většině případů nebude jednat o chybné nastavení paraboly, ale o (ne) komunikaci mmodulu CW a spřijímačem a kartou v režimu CW. Chtějí nás snad Šittlinci donutit zakoupit nové přijímače a moduly Šíttlink redy. Asi ano a proč. S těmi by to pochopitelně jelo bez problému. Ale náhrada 3 sat přijímačů je nemalá investice a stejně Vám nikdo nezaručí jak dlouho to pojede bezproblémově, asi jenom do dalšího přelaďování. Asi nezbzde než se poohlédnout po nějakém Linuxovém přijímač a náhradníém provozovateli. Vím, že se tento názor nebude pracovníkům Šíttlinku a s nimi zpřízněným servismenům nebude líbit, ale tak bohužel toto poslední přeladění. A´t někdo řekno co se posluchačům po posledním přeladění zlepšilo a jaký byl přínos pro normálůního posluchače. Nevidím žádný, mimo to že nejdou stanice Nova Prima. Přeji pevné nervy.

rybarz47
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 24
Odpověď v diskusním vlákně
 

rybarz

Ale ty stanice jdou. To, že nejdou tobě nesváděj na Skylink. Čas od času je prostě potřeba obměnit stařičký HW za novější...kdybys to udělal včas a postupně jistě by ty náklady najednou nebyly tak vysoké. Nehledě na to, že takový smit modul, který je Skylink ready a je spolehlivý, fungují i aktualizace se dá na Aukru pořídit i za 5-6 stovek. ;)
A nevím jak ty, ale já změny zaznamenal. Te´d mohu příjmat Sport 2 HD, předtím jen SD, výrazně se zlepšila obrazová kvalita u sportu 5....měli by to vše překlopit do mpeg4 a stanice, které mají HD verizi i SD verzi by tu SD verzi měli vypnout...co nejdřív. Ono už těch programů z placené nabídky na překlopení moc nezbývá. ;)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rybarz47

CAM s laděním nijak nesouvisí. Pokud nejdou kanály, tak je to v nekompatibilitě firmwaru modulu s daným CASem...

Samsung UE32T5372 * DENON RCD-M39 * RTL-SDR Dongle * NAS

Dusan
Registrace: 9/2004
Příspěvků: 1 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

rybarz

Ještě jednou se ptám, proč máš v Arivě 200 s kartou ICE modul, když to běží naprosto v pohodě s kartou ve čtečce?

Dula11
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 121
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra