Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Dreambox 7020HD V2 programy najde, ulozi, ale nejde obraz ani zvuk, programy na jinych frekvencich funguji, ma nekdo takovou zkusenost?????

MSKO
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 17
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

jen si poplač tomiku, maminka tě pohladí.

Topfield TF 7710 HD PVR 250GB HDD, Ferguson 7318, motor SG 2100, Parabola 73x80 Al Emme Esse, LNB Maximum Pro-Line P-2 Twin.

kuba
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 4 247
Odpověď v diskusním vlákně
 

tady

nevím,co mu mám věřit,snad popravdě odpoví,tomíku můžu dostat odpověď"proč v téměř každém tvém výstupu nezapomeneš utrousit nějakou tu urážku?",děkuji R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

Fakt tvé fňukání nebudu dále řešit. Jednoduše jak mimino.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

tomíku

může pouze poděkovat za jasně napsanou odpověď na jasně napsanou otázku,už se nenamáhej,vidí to všichni a to je dobře R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

fakt asi špatně čtu. Jedinej kdo tu teď fňukal je tomik."fňuk fňuk"

Topfield TF 7710 HD PVR 250GB HDD, Ferguson 7318, motor SG 2100, Parabola 73x80 Al Emme Esse, LNB Maximum Pro-Line P-2 Twin.

kuba
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 4 247
Odpověď v diskusním vlákně
 

no opravdu

fňuká,to ho snad nemohlo ani urazit,jak mimino,ale zase to mohu pochopit R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Admin

zamkni to, chlapi a vy sa chodte hadat do krcmy :))) naco je toto dobre??? zas*at celu temu na dve strany vasimi zabomysimi vojnami???????

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

HornetF18

a ty máš něco k tématu?,tak do toho R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

chlapci

ale davate uroven tomuto foru !!! clovek sa tu pomaly uz nic rozumne nedozvie

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierpetr

pisal som do tychto tem o TP 11797, aj som sa tu nieco dozvedel, ale vdaka vam dvom sa tu uroven znizuje na krcmove reci, presne ako mjamriska - nic sa tu uz nedozvieme.....
je to uz len cisty bulvar a je to podla mna, dost velka hanba na taky odborny server ako je Parabola, ze tu trpi taketo prazdne dialogy, ano je sloboda slova a prejavu.....ale toto uz fakt nema uroven Rv
majte sa tu pekne

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

HornetF18

"pisal som do tychto tem o TP 11797, aj som sa tu nieco dozvedel"
,tak si neztěžuj,vlákno splnilo svůj účel a dál ho studovat netřeba,mě to taky nebaví dohadovat se s někým,jak vrtá do zdi za TV díru pro koax a jaksi na další příslušenství k TV zapomněl,nebo ho nepoužívá,to je v pořádku,jenže mnoho dalších to používá,proto tento jednoduchý recept nelze vytrubovat do světa,tak si jen ujasňujeme názory i proto toto vlákno může posloužit,i když souhlasím,za jiného adminování by bylo dávno zamčené a my na dovče,což taky nebylo OK,měj se R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

TAK SI TO SCHRNEME
Určitě vlákno dobrý , ale pokud někdo něco chce si z něho odnést , musí se pracně proplétat 5 stránkami , kvůli pár jedincům co se tady hádají, nebo urážejí a někteří píší ani to není k tématu .Doporučuji , aby se zavedla sekce Diskuze , nebo ZDE CO JSEM NEPATŘÍ , aby si to tam rozdávali mezi sebou a nezabírali místo ve vlákně k tématu .Na jiných fórech to tak funguje a mají i 200 stránek k tématu . .ADMIN NIC NEMAŽE JEN PŘENDÁ NEPOSLUŠNÝ DO JINÝHO VLÁKNA .
OTÁZKA
Proč se Skylink nechal zlákat na Frekvence 11797 s nejhorší kombinaci modulací S KTEROU JSOU PROBLÉMY a samy na to upozornovali ( fec 5/6 , DVB-S2 8PSK , pilot ON ) kterou pomalu nepoužívají ani západní státy , nebo jen výmečně ? Trend je snižovat průměry parabol třeba 60 -70 cm ,ale u nás to jde naopak .Chudáci v karavanech ,asi chtějí abysme koukali jen na Němce , TY FUNGUJÍ I NA MALÝCH PARABOLÁCH TechniSat Multytenne 45 4 Twin 45cm ZA DEŠTĚ OK .

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

tak, tak, tesat do kamena R^

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nefukcni programy SKYLINK Frekvence 11797

pozval jsem si technika co mi instaloval satelit stacilo pohnout parabolou a bylo po problému

mirkomar
Registrace: 3/2014
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

dobrej nápad,ale nenech si to pro sebe a napiš do sekce připomínky k webu,jinak je to jen výkřik špatným směrem R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Na Dreamboxu 7020 HD mi programy s FEC 56 jdou.

Používám firmware Newnigma2 a když jsem měl jakýkoli CI modul v zásuvce pro něj, tak mi programy s FEC 56 a DVB-S2
8PSK nefungovaly, jen pruh nahoře a dolů kostičky.
Když jsem moduly vyjmul a karty Skylink dal do čteček, mám 2 různé karty, tak všechno začalo chodit.
Firmware mám z adresy luxsat.eu
na stahování je nutná registrace.

Prochazka
Registrace: 3/2014
Příspěvků: 1
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra