Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Luděk Mádl dnes vydal dost jasnou zprávu - nabídka CANAL+ byla tak nízká, že bylo rozhodnuto v podstatě hned. Na CANAL+ ale pravděpodobně zamíří WTA..

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 300
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

no pokud bych mel tipovat vzhledem k aktualni situaci tak Canal+ ktery to potom nabidne ostatnim providerum a vezme to i O2TV. 👍 ale jen ty ctyri lepsi zapasy.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

ATP na O2

Nevim, jestli uz to tady bylo, ale ATP od pristi sezony na O2. Ted to rikal Vojta Bidrman pri komentovani MLB :)

Tucnak21
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tucnak21

měl sem pravdu,už sem to tu psal dříve a byl sem tu osočen že zase kecám! Ale přicházejí o WTA.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

tak kdo první přišel pánové s tím,že kyslík bude mít od nového roku ATP místo WTA?No byl sem to já.Žádám omluvu od těch co se mi smáli za toto info.Děkuji.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tady se omluvy těžko dočkáš..., tak WTA na Canal+ ?

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

taky nečekám od těch chytráků tady žádnou omluvu že sem měl přesné info a přišel sem s nim tady jako první...Ano je to tutovka že WTA bude na Canal+ R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Jen pokud tam to WTA nebude, půjdeš konečně s těmi svými kecy do zadku? Protože podle mých info bude úplně jinde

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ještě přichází v úvahu Eurosport a Sport 1,2...WTA ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Sem někde četl eurosport že ATP podepsal s víceletou smlouvu

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Problém je, že v podmínkách je, že nemůžeš dát pouze nabídku na blok B (4 lepší zápasy), pokud dáš nabídku na B, musíš dát také nabídku buď na blok A (všechny zápasy) nebo C (4 horší zápasy).

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 325
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zdrh

tak takovou podminku jsem tam nevidel. cast A uz skoncila,to bylo tech vsech 8zapasu. ted jede cast B ctyri lepsi-vitez/ctyri horsi-porazeny. jedina podminka vztahujici se k FL ze musis dat i nabidku na druhou ligu kterou treba vubec nechces. proste LFA vytvorila spekulativni paskvil, a ted prohrava na cele care. no vydrzime do 25.10. a pak vyhodnoceni. a pak take jestli tu smlouvu vubec nekdo podepise-a o tom se bude jednat az LFA stanovi viteze, take to jeste porad nemusi nikdo podepsat. :))) 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

bod 4.2:
Každý zájemce je oprávněn podat pouze jednu nabídku do každé části Soutěže A - C, přičemž zájemce, který podá
nabídku do části B, musí vždy současně podat nabídku i do části A, nebo části C (tj. není možné podat nabídku pouze
do části B).
Osobně si myslím, že 2. kolo neznamená, že nemůže mít někdo práva komplet. Pouze to znamená, LFA nedostala nabídku, s jakou by byla úplně spokojená. Takže zveřejnila jaké částky byly nabídnuté a nyní zájemci licitují mezi sebou. Klidně může někdo vyhrát variantu A, tj. kompletní práva.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 325
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zdrh

no nevím. podle me je uz varianta A uzavrena. LFA se nelibila jednoznacne zadna z tech slabych nabidek a tak to poslala do druheho kola. ale nechce se mi tedy znovu procitat cely ten tendr a otazky/odpovedi.
chtelo by to asi videt do tech hlav tech mudrcu z LFA :)))
ono ziskat v druhem kole variantu B a C nedava prilis smysl. a podle me vysilatele maji zajem pouze o ty ctyri lepsi zapasy ktere jsou jaksi zajimavejsi a prodejnejsi a tomu take prizpusobili svoji taktiku.
a ty ctyri horsi zapasy muze za par milionu koupit a vysilat treba ČT, a tim by naplnila sve udajne verejnopravni poslani. :))) 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

@ drobeček z 17.10.2023, 10:14.05 :

Zastávat se uživatele "dawis77" který si vlastně ani nepamatuje co tu píše asi není až tak super z tvé strany.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

a pořád nic :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Imho WTA na C+ nebude...

kubbyjack
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kubbyjack

a kde bude?Já mám info že tam bude.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis

Na nova sportech

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

odkud víš?Tak co ten Mádl točil že to bude na Canal+?Já mám pořád info o tom,že to na tom Canal+ bude,uvidíme..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

No informace od Mádla , to je teda 100% informace přímo od zdroje :))) :))) :)))

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 600
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

mám jiný zdroj než Mádl..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

vydrž, vzdyt teprve 25.10. otevrou ty elektonicke obalky, a pak onemi uzasem, a az se z toho dostanou tak nam tu novinu mozna i oznami :))) 👍 experti.
ale vzdyt mi vysledek prece zname-Canal+ a ctyri lepsi zapasy. ostatni at si vysila kdo chce. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kubbyjack

A co teda bude na Canal Sport kromě Premier League? Myslím že už je čas aby přidali další obsah, jen s PL nemůžou vyjít

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

ta WTA tam bude,uvidíš.Serie A bude volná...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

tam my experti jasno máme to máš pravdu :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra