Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Luděk Mádl dnes vydal dost jasnou zprávu - nabídka CANAL+ byla tak nízká, že bylo rozhodnuto v podstatě hned. Na CANAL+ ale pravděpodobně zamíří WTA..

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 300
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Jistě, kanál plus nemá žádné reference, nevyrobil ti ani přenos z rybaření, ale odborník Krokodýl píše, že O2 na to nemá :D O2 doteď ligu vysílá, má přenosky, má techniku, kanál v ČR nemá snad ani kameru. Tak jaké, že o3 na to technicky nemá? Technicky na to nemá ten zloděj z pragosportu, ten by měl být dle znění tendru už z principu vyřazen, protože nesplňuje podmínky na zajištění preposů-offside čára apod

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Canal+ nema zadne reference ? Canal+ nevysila nikde zadne ligy ? Canal+ je vlastne uplnej zacatecnik, ktery ziskal licenci teprve letos v Srpnu. :)))
prosim te nech toho, jsi uplne k smichu. 👍
a jak rikas O2 TV na to proste technicky nema, staci to co predvadeji s extraligou, mazanice, extrem. 👎

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Tak doufám, že si snad nemyslíš, že ty přenosy z PL vyrábí Canal+...

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

samozrejme ze ne, ale ma proste zkusenosti, sd zadavanim tech zakazek, s pozadavky, s technickou veci celeho toho vysilani, atd atd, rozhodne to neni zadny zacatecnik.
a O2 TV je opravdu katastrofa, a jednoznacne nejhorsi operator v Cechach, a to i svym chovanim ke svym zakaznikum.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

I ta aplikace O2TV 2.0 je slušnej paskvil... :O ;P

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Ctu to tady a celkem zabava. Kdyby se jednalo o pravech na PL nebo LM tak budiz, ale cz liga je k smichu :)

Spis mne udivilo jak C+ zobnul prava na PL na dalsi obdobi ... v podstate rok predem ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 967
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ale mě je úplně jedno, jak se o2 chová k zákazníkům.Ano, jako k odpadu, ale to tady neresime.Tu se řeší technická vybavenost a připravenost vysílat, a tu prostě O2 má. A rovněž má pro domácí trh reference a nakoupenou techniku, což kanál + nemá. To, že něco vysílá v Polsku je naprosto irelevantní. Pro vysílání v ČR nemá nachystáno nic, takže tvoje tvrzení, že je na tom technicky líp než O2 je čirý nesmysl. To, že O2 nemáš rád s tím nijak nesouvisí, O2 na vysílání technicky je daleko více ready, než kanál.
A k tomu chování k zákazníkům, fakt je podle tebe na tom Skylink vzhledem k jeho minulosti lépe? Servisní poplatek, ještě pred rokem na prostá ignorace sportovního diváka, stupidní reklamy s dědkem "Až 130 programu? Paráda" a podobně ? :D Ne, fakt na tom a i v tomto nejsou lépe než O2. Tak nepiš bludy, dik.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

tady se asi nekdo zamiloval do O2 TV, a jeho slepota a laska je nekonecna. :)))
a ano i pres vsechny ty negativa Skylinku je O2 TV absolutne a jednoznacne nejhorsi provider v Cechach. a za tim si stojim. a neni to pomlouvani ale pouhe konstatovani skutecnosti.!

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ty tu ale meleš kraviny a nepravdy. To, že O2 technicky nemá na výrobu přenosů je prostě čistá lež. A ne, opravdu zadní lásku k O2 nemám, to spíš ty irelevantní nenávist. Já o2 taky rád nemám, ale rozhodně je mi milejší, že Skylink a jeho příšerná a ostudná minulost. Ale znovu, jde mi o to, že ohledně neschopnosti vyrábět přenosy prostě lžeš, tu c tuto chvíli v ČR, znovu zdůrazňuji, v ČR, nemá kanál, protože tu aktuálně nemá bazovan ani jeden jediný přenosov vůz, například.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ten Mádl nenazranec chce jenom aby lidi preplatili jeho deníček lže dneska je 25 rijna říkal že už řeknou informace kecá kecá Mádl Rv

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

Ano, tak to chodí.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

NE zadna osobni nenavist v tom neni. cela O2 TV je mi totiz uplne ukradena. na rozdil od tve bezmezne lasky. :)))
a Skylink, jeho ostudna minulost, ? o zadne nevim, pletes si pojmy a dojmy. 👍
TY jsi proste presne ten cilovy zakaznik O2 TV, vice to rozebirat nebudu. :)))

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

A opět bez argumentů a opět si nevyvrátil tu svou lež :D A opět si zcela evidentně nepochopil psane slovo. Tak to zkusíme ještě jednou, polopaticky, ono chápu, že někteří potřebují více casu.Já o2 rád nemám, ALE je mi rozhodně milejší, než Skylink. Proč ? Protože to, jak se k zákazníkům choval a vlastně i částečně chová Skylink, na to ani O2 nemá. Vyložena lež v podobě základního balíčku "navždy zdarma" a následně zavedení servisního poplatku, 10 let naprosté, ale opravdu totalni ignorace sportovního diváka, kdy na skylinku chybělo snad vše, od fotbalové ligy, přes ligu mistrů, hokejovou lm, veškeré světové poháry a má na eurosportech atd atd atd, zoufale lákání nezkušených potenciálnich zákazníků otřesnou reklamou "Až 130 programu? Paráda" a podobně.
A proč jsem zrovna já cílový zákazník O2? Protože nemám rád Glisnika a jeho Skylink ? 🤷🤦

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Proč ?
No protože moderní člověk... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Vypadá to že dozvíme až po vánocích tedy až po novém roce

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobecek

Tak i tak se to dá říct....Satelit na střeše nebo balkoně, což je doména Skylinku, už opravdu do moderního světa nepatří :)))

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Vlastnění přenosového vozu pro výrobu hokejového přenosu není v dnešní době nic exkluzivního. V ČR je minimálně třicet firem, který vlastní vybavení na zvládnutí takového přenosu, který nyní vidíte na O2TV. Trochu větší problém jsou lidi, kteří tu práci umějí.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, UNAOHM EP3000

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 634
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ano, moderní svět - a tak poskytovatel služby o zákaznících ví přesně co sledují, jak dlouho, kde... a tak dále... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Přesně tak... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Sport 1 sport 2 společnost AMC můžou vysílat též fortuna ligu firma AMC sídlí i v Praze takže není problém ..... Canal+ sídlí pokud vím Luxembourg

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Může prakticky kdokoliv, kdo na to má peníze, přenosy a pod. lze zajistit externí firmou... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobecek

A i kdyby věděl, tak co ? :D To si fakt myslíte, že zrovna vy zajímáte někoho natolik, aby vás, konkrétní bez urážky absolutně nic neznamenající osobu sledoval, co zrovna sleduje v tv a jak dlouho ? 😁😂🤦
Ano, ta data asi mají, ale používají je v agregované podobě pro měření sledovanosti jednotlivých kanálů apod, určitě ne proto, aby sledovali nějakého nikoho nezajímajího joudu, na co se zrovna dívá 😂🤦

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Data určitě mají a velmi podrobná. Na co vše je můžou používat a používají se můžeme jen dohadovat, jouda nejouda... ;) :)))
A ještě správný moderní člověk používá průměrně 12 aplikací v Lídlu, Tescu ......a tak dále :lookaround: :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Bože můj, neskutečně mě baví, jak ti nejvíc nezajímaví lidé si myslí, že zrovna je chtějí korporaty sledovat. Co by z toho asi tak měli ? 😂
Řekněte mi jediný důvod, proč by mělo vadit, že někde 92 nebo Lidl mají o vás v agregované podobě data? A jediný důvod, k čemu by individuální data o vás mohli použít a čemu by to mohlo vadit ? :D Jedine mě napadlo cílená reklama, a ta mi fakt nevadí, když už reklamu, tam cílenou, a ne reklamu na sr**ky typu Zonky a podobné nesmysly které v životě nehodlám použít a které bych za jejich byznys a reklamu nejraději nakopal na příslušná místa

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Třeba přeprodávání dat třetím stranám mě napadlo. Rekordmani mají aplikací i dvacet...před chvílí jsem o tom na netu četl zajímavý článek...nechci slevu zadarmo. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra