Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Luděk Mádl dnes vydal dost jasnou zprávu - nabídka CANAL+ byla tak nízká, že bylo rozhodnuto v podstatě hned. Na CANAL+ ale pravděpodobně zamíří WTA..

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 300
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ja bych se nedivil kluci ze evropskou Ligu a liga mistrů zůstanou od příští sezony ve společnosti PPF.... Sport 1 sport 2 může jejich Maďarska společnost pomalu zrušit formule 1 ztratila tenhle kanál zůstává v nadějích že mají hokejovou ligu mistrů švýcarskou hokejovou ligu a švédskou fotbalovou kvalifikace na MS na euro

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Takhle může uvažovat ředitel veřejnoprávní tv, že koupí kvalitnější produkt. Určitě ne ředitel komerční tv, které jde o zisk. A česká liga je u nás násobně více sledována než anglická, tzn pokud by práva stala stejně(což si ale myslím, že pl je daleko dražší), tak stejně zisk z české je úplně jinde, protože i sledovanost je třeba klidně i 10x a více vyšší. Tak to prostě je, kvalita nekvalita.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

milý .ole, vis uplny hov..
kdo kdy a kde rekl ze Skylink je nejlepsi operator ?! to sis tady vymyslel jenom TY. 👎 bééééé
a O2TV je takovy schopny borec ze umi jen mazanice. nic vic. ale nekomu to nevadi ze. 😂

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

pane nemocny clovece. tak to co jsi vyblil v tvem poslednim prispevku tak to uz je EXTRÉM 😂
Fortuna Liga je mnohem kvalitnejsi a mnohem sledovanejsi nez PL ??? a jeste k tomu ziskovejsi ???
Fortuna Liga je tak spatna ze ji sleduji jen ovecky na O2 TV a nikdo jiny. pravidelnych sledovacu te hruzy je tak maximalne 100tisic.!!! balicek s FL je za par drobnych 300kc takze drazsi nez balicek s PL za 200kc.! a prodelecna je ta Fortuna Liga stejne jako ta PL. a podle pozadavku soucasneho tendru bude prodelecnejsi jeste mnohem vice nez doposud. odborniku. a ten tvuj trend internetove televize ? kdo tady v cechach ma iptv ? jen vodafone. nekde Tmobile. a nekde O2. az bude dostupnost kvalitniho internetu po cele republice tak bude i silny trend a sledovani internetove televize. ale doposud se iptv na sat absolutne nechyta kvalitou. a vsechny soucasne ceske iptv jsou svoji obrazovou kvalitou pouze na urovni tech piratskych iptv.!!!
mistre ministre z O2 TV. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Než budeš mít další nesmysly, tak se podívej na sledovanost. Mě je úplně jedno, jestli je fortuna liga kvalitní nebo ne, o tom se tu nebavíme. Ale je v ČR daleko, daleko, daleko více sledována, než premiér League. To je prostě čistý fakt, podívej se na data. To, že tebe fortuna liga nezajímá a zajímá tě anglická nebo já nevím co, ok, je to možný, ale globálně v Česku prostě lidi daleko víc sledují ceksou ligu, ne anglickou. Tečka. To jsou fakta.
A k tomu dalšímu, opět jen bludy. Čisla jsou jasná, počet lidí platících si satelit razantně klesá, počet nových registrací se dá definovat jako nulový. Lide klasickou tv buď téměř nesleduji, a upřednostňují platformy tybu HBO max a Netflix, nebo mají k tomu klasickou lineární tv, popřípadě iptv..Skrz chytrou tv nejjednodušší řešení. To jsou opět fakta, která se ti sice jako milovníkovi antény na balkoně nelíbí, ale jsou naprosto reálná a jasná. Moderní doba je prostě jinde, než satelit a nutnost sledovat program přesně v 12:45, kdy zrovna na jednom ze 130 parádních programu Skylinku běží :D To je nutné akorát u sportu, který ale Skylink až na světle výjimky v podstatě nenabízí. To jsou opět fakta, narozdíl od tvých nářků, urážek a faktických nesmyslů.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

a zase placas hlouposti 😂
a opakuji Fortuna Liga ma sledovanost pouze u ovecek O2TV, a pohybuje se na zoufalych okolo 100tisic pravidelnych sledovacu, nic vic, ani tuk. neco jineho je derby S ktera jsou tri do roka. 😂👍 a to derby pravidelne sleduji prave na tom satelitu, ty spokojeny zakazniku mazanic O2TV. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

A u koho má sledovanost premiér League, ty hlupče? :D Absolutně to nemáš podloženo daty, pouze svými názory , či lépe řečeno přáními. Zoufalými přáními. Pochopitelně, že fortuna liga má sledovanost pouze u O2, když ji vysílá exkluzivně. Ale i u toho jednoho operátora je to daleko větší sledovanost, než v součtu za všechny, kde běží Canal+ s premiér League. Ono stačí nebýt slepý a kouknout se do hospod, co tam běží. V 90 procentech hospod běží o víkendu česká liga, anglickou jsem někde běžet viděl párkrát v životě, suverénně vede česká. Proč ? Protože ji logicky lidi chtějí vidět, proto ji ty hospody pouštějí. Britská liga zajímá fotbalové nadšence, ale většinu fandu v Česku holt zajímá ta česká. Derby má sledovanost i na tom O2, které to jako jediné vysílá kolo 400 000 lidí, na to se pl nedostane nikdy v životě, ani se k tomu nepřiblíží, ani na desetinu těchto čísel ne. Tak co to tady pořád zkoušíš?...Mimoto opět si reagoval tak na desetinu toho, co jsem v předchozí odpovědi napsal, ale chápu, že na to asi nemáš už vůbec argument(teda ne, že na tohle by si nějaký relevantní měl :-))

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

stupidio

(nevhodné slovo)u z O2TV.
Fortuna Ligu sleduji v hospode mozna tak u vas na vesnici. tady se v hospodach pousti prave ta PL a bundesliga a dalsi top ligy.
a proc je FortunaLiga jen u O2 ? protoze o to nikdo jiny nema zajem.! a hlavne divaci zakaznici o to nemaji zajem.
a sledovanost derby je jen 250tisic,to jsou data. a to hrave preskoci jeden operator s PL. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Já bydlím v Praze ty moulo. A v každé hospodě kam přijdete hraje o víkendech téměř všude o2 tv fotbal. Takže opět úplně vedle. Canal+ sport jsem tu ještě nikde běžet neviděl, nebo možná jednou. Btw když mluvíš o vesničky před chvílí si říkal, že se tam bez satelitu neobejdou,a najednou tvrdíš, že tam sledují O2, takže opět dokazujes, jak seš mimo.
Fortuna liga je u O2 právě proto, že o ní je zájem a aby tak O2 nalákala klienty. Logika exkluzivity, víš :-). Můžeš mít exkluzivitu třeba na přenosy z kuliček, ale tím asi moc klienty neziskas. Tak funguje byznys, víme ?

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Lol, ty si fakt myslíš, že přenosy z pl sleduje 250 tisíc lidí ? 😂😂🤦 To si spadl odkud, proboha ? :D

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

stupidio

tak takhle tupýho pražáka jsem ještě neviděl 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Argumenty nemáš, sám víš, že si tuhle hádku jemné řečeno nevyhrál. Tak proč se ještě ztrapnujes tupými urážkami. Buď predloz argumenty, nebo raději nepiš nic. Sám víš, že prostě nemáš pravdu, tak proč to pořád zkoušíš ? Já ti poslední slovo nedám.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

zajimave je ze kdyz ti tvoji prazaci prijedou k nam na male mesto tak vyzaduji a pozaduji prave tu PL. o FL ani zminka. a O2TV tady v restauracich a clubech ani nikdo nema.
druha vec, O2TV jsem v hospode videl jen jednou,a to bylo pred dvema lety na Morave,a ta hospoda byla prazdna.
treti vec, vy mate v Praze hospody ? myslel jsem ze jen restaurace, o zadne tedy nevim, hospodu jsem v Praze videl snad naposled v 90tych letech.
takze nejak ti to hapruje ty tvoje vyzivne bludy o extremni oblibenosti FL a O2TV. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

ano ty sam ses argument te etnicke skupiny ovecek z O2TV. typicky prislusnik cilove skupiny. 👍
a kdyz tady tak ctu ty tvoje nesmysly tak si rikam jestli by opravdu nebylo lepsi aby ta pralesni liga zustala pouze u O2TV, prtz kdyby toto etnikum melo prejit napr ke Skylinku nebo Tmobile tak to si nedokazu predstavit ten masakr ufnukanych ovecek. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Já už asi nebudu reagovat, to nemá smysl. Tupě předsudky, tupě nadávky, kopání kolem sebe, argument žádný. Je mi vás upřímně líto. Ale ještě jeden argument vám zkusí dát, byt je to házení perel krokodýlům. Podívejte se na počet abonentů jednotlivých platforem a především jeho statisticky vývoj. Skylink se absolutně nechyta. A s těmi hospodami prachsproste lžete. Nejdříve mě narknete, že jsem z vesnice a tam se sleduje O2, pak sám napíšete, že jste z malého města, kde se údajně sleduje Skylink. Zamotavate se v tom, lžete. Chápu, že vás asi Skylink živi, nebo se životě jako antenar, a iptv vám bere kšeft, ale za to já fakt nemůžu. Vzpamatuje se a prijmete fakta.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

stupidio

pane zoufalce, mate v tom absolutne zmatek, uz ani nevite co jsem napsal ja a co vy, placate paty pres devaty, a nema to hlavu ani patu, mimo toho jsou to proste pouze vase lzi a vase vymysly, nic z toho co tu tvrdite jsem nikdy nerekl.! opravdu prislusnik te etnicke skupiny-primo vzorovy priklad. vas by mohli vystavovat. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

jako absolutne tento exemplar nechapu. v cem je ten problem ? co budete delat kdyz to koupi Canal+ ? to je takovy problem ? kdyz to koupi Canal+ predplatim si Canal+. kdyz to koupi O2TV predplatim si O2TV. kdyz to koupi Tmobile predplatim si Tmobile. takze v cem je problem ? akorat ze u toho O2TV to bude mazanice tak jako doposud. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Problém je můj vyložený odpor ke Skylinku. Za jeho minulost, kterou jsem tu popisoval. Pokud to koupí Canal + a nebude to k dispozici jinde, což je čistě teorie, holt se dívat nebudu. Pokud to bude jinde a ne u O2, ok, změním operátora, to problém není. Ale parabolu si na dům fakt dávat v roce 2023 nebudu, sorry. Mazanice je nesmysl, pokud máte mazanicí, kupte si lepší internet, já mám přenosy O2 v naprosto dostačující kvalitě a mazanicí opravdu nevidím.

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Nešlo by toto téma anebo uživatele krokodyl a Supidio zablokovat? Hádat se pořád o blbostech a zaneřádit toto téma:
Ať se každý dívá na co chce, já mám na Skylinku Canal+ i na O2TV sport. Ale že bych se tu předháněl, co je lepší, sledovanější.... nechápu.

Jediné co mi zajímá, kdo koupí ta práva na naší ligu a kdo koupí příští rok ATP a WTA. Ale zajímá mě to kvůli rodičům. Ti mají satelit a určitě si žádný internet (tj. O2TV) zajišťovat nebudou...

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirka67

blokuj si laskave svoje komentare,ano, bud tak laskavy.
tohle vlakno bylo uz mrtvy pred tim nez jsme to tady s kolegou supidio ozivili. 😂👍
a kde na tu FortunaLigu koukaji ted kdyz nechteji internetovou O2TV ?

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: FORTUNA:LIGA pokračuje na O2TV

Ano, moderní mladý pražský pepík a Medard 1 to tady rozjeli na plný pecky... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 196
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra