| 03.06.2007, 14:25.26 | |
infoako sa daju na tomto fore vyhladavat moje prispevky? |
![]() palo11 |
| 03.06.2007, 16:25.03 | |
Je to zlemusis se prihlasit na sebe,pokud si registrovany,ale portal si pomatuje pouze 97 stranek,tak jestli to byl starsi dotaz uz tam asi ani nemusi byt.Ivos2410 |
![]() ivos2410 |
| 04.06.2007, 15:27.10 | |
ivos2410mne to tiež nejde a som registrovaný, prihlásený a mám nový príspevok...Touto novou úpravou fóra sa komfort akurát zhoršil... |
![]() karol15 |