| 03.06.2007, 14:37.05 | |
Humax CR-FOX a SettingProsim poradte,nejako sa mi nedari nakopirovat setting do Humaxa CR-Fox.Vzdy po nakopirovani settingu s max.kapacitou 2000 Tv+R stanic mi Humax zostane prazdny,automaticky hlasi navolenie jazyka a vyhladavanie kanalov.Skusal som to cez editory Formula a Humbox vzdy stale to iste.configuraciu v editoroch mam nastavenu spravne,aspon myslim-presne podla navodu tu na parabole-https://www.parabola.cz/navody/settings_crfox/.Neviem kde je problem,prosim ak niekto vie ,poradte.Dik. |
![]() veducki |