| 03.06.2007, 18:22.05 | |
D+ 100procent9C F5 27 35 O6 D8 EF 99B9 79 2A AO 50 8A EE 8E |
![]() hery |
| 03.06.2007, 18:27.15 | |
RE: D+ 100procentok100procent |
![]() Marian21 |
| 03.06.2007, 18:49.35 | |
D+ 100procentMám dotaz...sem začátečník(mám openbox 810), jak mám sprovoznit D+...vim jak tam dát keys ale nic jiného |
![]() bigi |
| 03.06.2007, 18:51.25 | |
re: bigiNo to by mnělo stačit.Sledovat to už budeš sám? |
![]() alda |
| 03.06.2007, 19:20.52 | |
:-(Nejdou :-( |
![]() Hosmen |
| 03.06.2007, 20:38.35 | |
RE: D+ 100procentKlíče jsou moc hezké , ale jaký 00.01 či 02.03 ??? |
![]() Incomplete |
| 03.06.2007, 21:05.04 | |
RE: D+ 100procentTak už to četlo 83 lidí a nikdo neporadí ??? |
![]() Incomplete |
| 03.06.2007, 21:10.42 | |
ciaojsou to00 |
![]() paolous |
| 03.06.2007, 21:35.54 | |
Re: paolousÓÓóóó , moc ti děkuji. |
![]() Incomplete |