Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 19:13.38

Jaký COMBI přijimač

Mám prosbu, jaký COMBI přijimač s možností EMU a slušnou podporou, jednalo by se o druhý přijimač. V současné době mám Technisat MF4S CC a kartu od TandT. Předem děkuji za radu a informaci.
uživatel
steflud
03.06.2007, 19:16.35

RE: Jaký COMBI přijimač

Skoda Octavia Combi 1.9 Tdi Collection 130cv
uživatel
Satmaster
03.06.2007, 19:22.21

trefa do černého

Počkal bych v tomto případě na kombi Superb , ale jinak Optimum MX 800 Combo ....sdílení, Emu atd ..
uživatel
Openbox001
03.06.2007, 19:24.10

RE: Jaký COMBI přijimač

Golden Interstar GI-T/S 870 CRCI Xpeed
nebo
Golden Interstar 8700 CRCI Premium
uživatel
skyi
03.06.2007, 19:26.52

trtsoft

Yumatu MX700STCA stejne jako Optimum MX800
uživatel
trtsoft
03.06.2007, 20:00.42

RE: Jaký COMBI přijimač

Děkuji vám za vaše informace a názory.
uživatel
steflud
04.06.2007, 14:11.59

RE: Jaký COMBI přijimač

dreambox DM7025 combo
uživatel
Matchbox