| 03.06.2007, 19:13.38 | |
Jaký COMBI přijimačMám prosbu, jaký COMBI přijimač s možností EMU a slušnou podporou, jednalo by se o druhý přijimač. V současné době mám Technisat MF4S CC a kartu od TandT. Předem děkuji za radu a informaci. |
![]() steflud |
| 03.06.2007, 19:16.35 | |
RE: Jaký COMBI přijimačSkoda Octavia Combi 1.9 Tdi Collection 130cv |
![]() Satmaster |
| 03.06.2007, 19:22.21 | |
trefa do černéhoPočkal bych v tomto případě na kombi Superb , ale jinak Optimum MX 800 Combo ....sdílení, Emu atd .. |
![]() Openbox001 |
| 03.06.2007, 19:24.10 | |
RE: Jaký COMBI přijimačGolden Interstar GI-T/S 870 CRCI Xpeednebo Golden Interstar 8700 CRCI Premium |
![]() skyi |
| 03.06.2007, 19:26.52 | |
trtsoftYumatu MX700STCA stejne jako Optimum MX800 |
![]() trtsoft |
| 03.06.2007, 20:00.42 | |
RE: Jaký COMBI přijimačDěkuji vám za vaše informace a názory. |
![]() steflud |
| 04.06.2007, 14:11.59 | |
RE: Jaký COMBI přijimačdreambox DM7025 combo |
![]() Matchbox |