Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 20:22.53

Pro : kuba

Nat.geo.poland
Nat.geo. wild
Nat.geo.RUN
Dokonce některej jde v češtině a u druhýho jdou český titulky.
Incomplete : Na jakých družicích ????
uživatel
Incomplete
03.06.2007, 21:17.02

RE: Pro : kuba

15°W s titulky DVB jde NatGeo Wild a NatGeo jde s TXT titulky 350
uživatel
Standa2
03.06.2007, 21:41.48

*** Ještě jedna otáka , lze firmware nahrát ze SAT

Lze z Ferdy přehrát firmware ze SAT do PC ? Jde o F 7318 UCI. Jednou mi ho někdo poslal nádherně graficky upravený a já ho pak v PC smazal.
uživatel
Incomplete
03.06.2007, 22:14.25

RE: Pro : kuba

Myslím, že ten soft som Ti poslal ja, len si nepamätám či bol s grafikou eX alebo Globe. Softy FIX2 idu lepšie na grafikou Globe. Môžeš si ho stiahnuť, len si budeš musieť zmeniť hlavičku:
http://tommix1.webovastranka.cz/file/601_Programy_Ferguson
uživatel
tommix
04.06.2007, 01:29.29

RE: Pro : kuba

Děkuji.
uživatel
Incomplete
04.06.2007, 09:05.36

Incomplete

Družice Telstar12
Nat geo poland a wild 11124/H 18386Ks/s
Nat geo RUM 11150/H 18386Ks/s
uživatel
kuba