| 03.06.2007, 20:22.53 | |
Pro : kubaNat.geo.polandNat.geo. wild Nat.geo.RUN Dokonce některej jde v češtině a u druhýho jdou český titulky. Incomplete : Na jakých družicích ???? |
![]() Incomplete |
| 03.06.2007, 21:17.02 | |
RE: Pro : kuba15°W s titulky DVB jde NatGeo Wild a NatGeo jde s TXT titulky 350 |
![]() Standa2 |
| 03.06.2007, 21:41.48 | |
*** Ještě jedna otáka , lze firmware nahrát ze SATLze z Ferdy přehrát firmware ze SAT do PC ? Jde o F 7318 UCI. Jednou mi ho někdo poslal nádherně graficky upravený a já ho pak v PC smazal. |
![]() Incomplete |
| 03.06.2007, 22:14.25 | |
RE: Pro : kubaMyslím, že ten soft som Ti poslal ja, len si nepamätám či bol s grafikou eX alebo Globe. Softy FIX2 idu lepšie na grafikou Globe. Môžeš si ho stiahnuť, len si budeš musieť zmeniť hlavičku:http://tommix1.webovastranka.cz/file/601_Programy_Ferguson |
![]() tommix |
| 04.06.2007, 01:29.29 | |
RE: Pro : kubaDěkuji. |
![]() Incomplete |
| 04.06.2007, 09:05.36 | |
IncompleteDružice Telstar12Nat geo poland a wild 11124/H 18386Ks/s Nat geo RUM 11150/H 18386Ks/s |
![]() kuba |