Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 21:24.31

Jaké družice

To je neuvěřitelné co jsi napsal-to nejde ani komentovati,
k tomu není co napsati.Nejdříve se podívej na ABC a pak něco napiš.
uživatel
Benes
03.06.2007, 21:29.04

RE: Jaké družice

aj to je neuveritelne co si ty sem napisal.
uživatel
gabricius
03.06.2007, 21:37.01

Benes

to čo ma bit za prispevok!!!
uživatel
TELEFONIST
04.06.2007, 10:13.03

Jaké družice

Odpovídám pro --ivos 241O-- ze dne 3.4.2OO7 v 16.OO hod.
Kdo zde pozorně čte tak to pochipí. !!!!
uživatel
Benes
04.06.2007, 15:26.00

Benesi, měl by ses nad sebou zamyslet

čtu poměrně pozorně, ale z toho prvního příspěvku jsem nepochipil ani komu je určen, ani to, že se to vztahuje k 3.4 - t.j. dva měsíce zpátky.
uživatel
Hujer