| 03.06.2007, 21:24.31 | |
Jaké družiceTo je neuvěřitelné co jsi napsal-to nejde ani komentovati,k tomu není co napsati.Nejdříve se podívej na ABC a pak něco napiš. |
![]() Benes |
| 03.06.2007, 21:29.04 | |
RE: Jaké družiceaj to je neuveritelne co si ty sem napisal. |
![]() gabricius |
| 03.06.2007, 21:37.01 | |
Benesto čo ma bit za prispevok!!! |
![]() TELEFONIST |
| 04.06.2007, 10:13.03 | |
Jaké družiceOdpovídám pro --ivos 241O-- ze dne 3.4.2OO7 v 16.OO hod.Kdo zde pozorně čte tak to pochipí. !!!! |
![]() Benes |
| 04.06.2007, 15:26.00 | |
Benesi, měl by ses nad sebou zamysletčtu poměrně pozorně, ale z toho prvního příspěvku jsem nepochipil ani komu je určen, ani to, že se to vztahuje k 3.4 - t.j. dva měsíce zpátky. |
![]() Hujer |