Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.06.2007, 07:56.14

ILLUSION M2S ??

Prosim vas ide v tomto primaci Sky Link a CZ skusal som vsetky mozne naplne a nic neviet mi poradid ci to ide ??? a kde sa da stiahnut ???
alebo poslat na mail 13xx13@centrum.cz
dakujem
dakujem
dakujem
uživatel
intel
04.06.2007, 08:38.22

RE: ILLUSION M2S ??

co vsetko si skusal, sak staci nahrat vectru 3.82 alebo syrenku 0.14 je ich na webe plno

bez dalsich uprav idu, otazka je dokedy
uživatel
batman
04.06.2007, 09:00.46

RE: ILLUSION M2S ??

intel a máš v zozname transponderov potrebné frekvencie? hej a dačo som ti poslal na mail
uživatel
lacoceco