| 04.06.2007, 09:25.31 | |
VENUSmě pořád nejede Venus na Hispasatu, nevíte někdo proč? |
![]() Kajinek |
| 04.06.2007, 09:38.39 | |
VENUSMožná je to tím, že jsou tam dva a máš naladěný ten nesprávný. Frekvence bohuželnevím, nejsem u televize. |
![]() alda10 |
| 04.06.2007, 09:50.52 | |
RE: VENUS12012,V,27500 paket Cabo |
![]() Standa2 |
| 04.06.2007, 11:45.08 | |
RE: VENUSto mám a stejně mi nechodí :-( |
![]() Kajinek |
| 04.06.2007, 12:01.40 | |
RE: VENUSA máš správný klíče k paketu TV Cabo? |
![]() colombo |
| 04.06.2007, 12:18.46 | |
RE: VENUS4901 00 5493BBDF340D69819D8BD86E62B77BDA |
![]() Standa2 |
| 04.06.2007, 13:32.36 | |
RE: VENUSdík, ale já jen nahrávám Predatora, takže s timhle si asi neporadim :-( |
![]() Kajinek |