Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.06.2007, 09:25.31

VENUS

mě pořád nejede Venus na Hispasatu, nevíte někdo proč?
uživatel
Kajinek
04.06.2007, 09:38.39

VENUS

Možná je to tím, že jsou tam dva a máš naladěný ten nesprávný. Frekvence bohuželnevím, nejsem u televize.
uživatel
alda10
04.06.2007, 09:50.52

RE: VENUS

12012,V,27500 paket Cabo
uživatel
Standa2
04.06.2007, 11:45.08

RE: VENUS

to mám a stejně mi nechodí :-(
uživatel
Kajinek
04.06.2007, 12:01.40

RE: VENUS

A máš správný klíče k paketu TV Cabo?
uživatel
colombo
04.06.2007, 12:18.46

RE: VENUS

4901 00 5493BBDF340D69819D8BD86E62B77BDA
uživatel
Standa2
04.06.2007, 13:32.36

RE: VENUS

dík, ale já jen nahrávám Predatora, takže s timhle si asi neporadim :-(
uživatel
Kajinek