| 04.06.2007, 12:03.54 | |
filmy v angličtiněNa jekém programu (a na které družici) najdu nekódované filmy v angličtině? Čím dál víc se utvrzuji v tom, že i když má člověk několik tisíc programů, tak smysluplných v anj je žalostně málo. :-( A i když se k tomu přidá němčina, tak to není žádná sláva. Předem díky a opět pro prudiče - jděte o téma dále. |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 12:13.00 | |
RE: filmy v angličtiněNechci prudit,ale proč si myslíš že =smysluplné jsou právě filmy v angličtine?Jinak pár jich je na Eurobirde (Zone Horor,True Moovie.a pod.) |
![]() beny |
| 04.06.2007, 12:20.45 | |
RE:MBC2 , MBC4 , MBC Action , One TV11919H 27500 3/4 12130V 27500 3/4 Arabsat (Badr) 25.8E Příjem bez problémů od 100 offset. www.2onthenet.com/mbc2/index2_en.asp www.dubaione.ae |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 12:21.13 | |
RE: filmy v angličtiněNo myslím to obecně, jasně že ne jen filmy. Ale pokud škrtneš sport a hudební kanály, co pořádného ti zůstane? Neprovokuji a nechci se hádat, ale kolik procent programů za něco stojí? Kolik procent dostupných sám sleduješ? 1procent? 2procent? |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 12:23.03 | |
to vortimondDíky za tipy, kouknu na to. Jinak to =procent= - dal jsem tam symbol a tohle to napsalo, zase tak špatná Čecha já nebýt. :-) |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 12:33.22 | |
RE:Možná lepší se tam leze k těm přehledům přes www.mbc.net (přepnout na angličtinu) a nahoře kliknout na logo stanice. |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 12:45.46 | |
MBC2 je nejlepší!!! :)Dneska Terminátor 3 , Pátý element a Bláznivá střela 2 1/2 |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 12:53.06 | |
RE: filmy v angličtiněhmmm :-( Dubai One, Dubai TV v pohodě, ale MBC ani ťuk. :-( Nevím, jestli pomůže přesné seřízení paraboly (ještě není úplně tip ťop), nebo jestli hraje roli to, že to mám v USALS jako 26E, nebo mám prostě smůlu. |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 13:02.34 | |
RE:Já jsem to musel přepsat na 25.7 tak vyzkoušej všechno možný. Na 100 by to mělo jít bez problémů i s menší rezervou (test Praha). Nebo mírně upravit elevaci a LNB nepatrně pootočit v objímce, aby signál byl maximální. |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 13:10.31 | |
RE: filmy v angličtiněZkusím to asi ještě jednou až se doladí anténa, ale stejně díky. Možná, že to ještě zkusím večer, ale asi nic moc nevymyslím. Je to škoda, na T3 bych se docela podíval. :-) |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 14:17.24 | |
RE:eduardNebo jestli máš 100 offset tak můžeš zkusit i Nilesat (7W) 11938v. Tam vysílají všechny tyhle stanice ve verzích pro Egypt. Na 100 by to mělo jít taky v pohodě s malou rezervou. |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 14:30.20 | |
120cm offset..OKNa 120cm offset parabolu a konv. Samsung 0.5dB...idú MBC1-4 a Action u mňa na 50-55procent z pozície 26E, momentálne,prijímač Openbox 820.,poloha južné Slovensko |
![]() sivko44 |
| 04.06.2007, 15:00.31 | |
RE:U mě mbc teď asi tak odhademNilesat 50 / 44 Arabsat 55 / 49 První číslo je 120 offset no name, druhý je 100 offset Triax. Signál je ok. U Homecastu je ta hranice asi 40-43 procent. To je ještě stabilní obraz. |
![]() vortimond |
| 04.06.2007, 22:14.46 | |
Pro EduNa 100cm obe funguji bez problemu,usals chce zmenit trochu jinak/kvalita 61procent/ -Badr |
![]() Tobolka |
| 04.06.2007, 23:41.05 | |
RE: filmy v angličtiněDíky, mám to asi nějaké rozhozené, protože všechny satelity jsou v pohodě, ale když najedu na 26E, tak mi to najde i Primu, Novu, Public TV ... asi se to nějak tluče s Astrou. Teď nevím, jestli to mám vše vymazat a vyresetovat na původní nastavení (ale zase když najedu do menu antena, tak mi to ukazuje 26,0E, tak si snad přístroj myslí, že na té pozici je), nebo počkat, až to technik příjde doladit. Když to montoval, tak foukal vítr, takže to úplně přesně naladit nešlo. Jak píšu, ostatní družice jsou v poho, jen tihle Arabové nějak zlobí. :-) |
![]() eduard |
| 04.06.2007, 23:57.18 | |
RE: filmy v angličtiněLidi ještě jednou díky za užitečné rady. Poznamenám si to a ještě jednou to zkusím, až bude parabola přesně seřízená. Je to 110 offset a Střední Čechy, tak by to snad mělo fachat. Teď jsem poslal mail kamarádce, ať mi zjistí z navigace přesnou zeměpisnou šířku a délku a i na střeše se to musí podle nějaké slabší (třeba podle těch Arabů) družice s budíkem doladit. Pak to snad doufám půjde. |
![]() eduard |