| 04.06.2007, 12:24.10 | |
SKYON-DREAMSKYKDO BY DOKAZAL UPRAVIT SOFT Z PRIJMACE VELMI PODOBNEHO NA SKYON , PODLE MEHO NAZORU JDE O TEN STEJNY PRIJMAC JENOM JINAK UPRAVENÝ, POKUD BY SE TO PODARILO FUNGOVALO BY PREMIERE |
![]() badi80 |
| 04.06.2007, 13:04.46 | |
a který je ten velmi podobný ?SKY DVA ? |
![]() Ferdek001 |
| 04.06.2007, 22:24.32 | |
RE: SKYON-DREAMSKYsmatrbox 301 fta |
![]() badi80 |
| 04.06.2007, 22:42.14 | |
RE: SKYON-DREAMSKYhttp://www.funfiles.cc/index.php?showfilesfordate=All |
![]() badi80 |