| 22.03.2008, 13:46.49 | |
Orsat CR-300Zdravím Google mi neporadil tak se ptám Vás. Potřeboval bych do dohodle přímače software + program na aplikaci softwaru. Totálně se mi zesipal ten starý. Díky moc za kažnou ranu ! |
![]() Flatfoot |
| 22.03.2008, 14:11.57 | |
RE: Orsat CR-300Tak to budeš muset kontaktovat toho šílence, který tento nepodarek na trh distribuuje. Rv |
![]() Zip |
| 22.03.2008, 16:58.52 | |
RE: Orsat CR-300Jn. Shit to je. :bomb: :fuming: |
![]() Flatfoot |
| 22.03.2008, 17:43.25 | |
RE: Orsat CR-300skús im napísať na www.fkh.sk možno ti poradia. Oni to dovážajú - predávajú. Nič spoločné to však nemá s regiónom Oravy, to isté ako Sencor v Čechách. |
![]() stano1 |
| 22.03.2008, 18:20.33 | |
RE: Orsat CR-300Dík. Napsal sem jim, tak sem zvědav co napíšou. |
![]() Flatfoot |