Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.03.2008, 13:46.49

Orsat CR-300

Zdravím Google mi neporadil tak se ptám Vás. Potřeboval bych do dohodle přímače software + program na aplikaci softwaru. Totálně se mi zesipal ten starý. Díky moc za kažnou ranu !
uživatel
Flatfoot
22.03.2008, 14:11.57

RE: Orsat CR-300

Tak to budeš muset kontaktovat toho šílence, který tento nepodarek na trh distribuuje. Rv
uživatel
Zip
22.03.2008, 16:58.52

RE: Orsat CR-300

Jn. Shit to je. :bomb: :fuming:
uživatel
Flatfoot
22.03.2008, 17:43.25

RE: Orsat CR-300

skús im napísať na www.fkh.sk možno ti poradia. Oni to dovážajú - predávajú. Nič spoločné to však nemá s regiónom Oravy, to isté ako Sencor v Čechách.
uživatel
stano1
22.03.2008, 18:20.33

RE: Orsat CR-300

Dík. Napsal sem jim, tak sem zvědav co napíšou.
uživatel
Flatfoot