| 22.03.2008, 14:11.49 | |
Sdílení mezi Fergusony 7318UCI.Je možné sdílení karet, nebo popřípadě nahrát firmware z Openboxu X620? (někde jsem zahlédl, že prý jsou to shodné přijímače). Myslím,že Openbox X620 sdílení umí. Pokud může někdo poradit,tak předem děkuji. |
![]() pepes |
| 22.03.2008, 19:41.18 | |
ferguson 7318 ucimyslim,ze odpoved najdes asi skor na gsmobil.net |
![]() danmikes |