Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.03.2008, 14:11.49

Sdílení mezi Fergusony 7318UCI.

Je možné sdílení karet, nebo popřípadě nahrát firmware z Openboxu X620? (někde jsem zahlédl, že prý jsou to shodné přijímače). Myslím,že Openbox X620 sdílení umí. Pokud může někdo poradit,tak předem děkuji.
uživatel
pepes
22.03.2008, 19:41.18

ferguson 7318 uci

myslim,ze odpoved najdes asi skor na gsmobil.net
uživatel
danmikes