Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.03.2008, 15:56.10

Ferguson 6600CR

Zdravím všechny účastníky fóra.
Jaké máte zkušenosti s Fergusonem FX 6600CR 2CR? Montujete ho? Kazí se moc? Dostal jsem na tento přístroj od prodejce tip a zatím jsem moc velkou kritiku /a ani chválu/ neslyšel. Jsem jen běžný uživatel a nevím co mám vybrat. Nečekám zázraky, chci jen, aby to fungovalo a abych kole toho nemusel lítat.
Děkuji za Váš názor a všem přeji pěkné svátky!
uživatel
sefik1
22.03.2008, 16:16.29

zadej Vyhledávání

Výsledek vyhledávání... (témata)
nalezeno (ferguson fx): 60x
uživatel
Babui