Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.03.2008, 16:34.04

OPENBOX 810 - zdielanie

Zaujíma ma či Openbox 810 vie zdielať vzdialený server cez počítač po nete.
uživatel
pankapitan
22.03.2008, 16:37.09

RE: OPENBOX 810 - zdielanie

Podle mého nic takového nejde..možná jiné modely 700.....
uživatel
peta
22.03.2008, 17:11.30

RE: OPENBOX 810 - zdielanie

na najde
uživatel
standokan
22.03.2008, 18:42.30

RE: OPENBOX 810 - zdielanie

Půjde to přes adaptér lancombox...
uživatel
drobeček
22.03.2008, 18:50.20

RE: OPENBOX 810 - zdielanie

No ja si dovolím tvrdiť, že to ide pomocou programu OpenBoxShare, hoci som to nikdy neskúšal a ani ma to nezaujíma.
uživatel
padavan3
22.03.2008, 19:38.20

RE: OPENBOX 810 - zdielanie

uz som to tu raz pisal tak CTRLV:
da sa to tak ze prepojis openbox s pocitacom cez RS232 a spustis programy openboxshare alebo DSR9500Share, v tomto programe sa da nastavit newcamd525 alebo camd3.
Dalsia moznost je Lancombox ale ten sa da zohnat len na v rusku alebo na ukrajine.
uživatel
PEPE8989
22.03.2008, 21:43.56

PEPE8989

Vies mi prosim ta k tomu programu napisat nieco blizsie ??? /openboxshare/. Stiahol som ho a co dalej ??? Na co sluzi a tak....Alebo johndoug@azet.sk Vdaka..
uživatel
johndoug