| 22.03.2008, 16:34.04 | |
OPENBOX 810 - zdielanieZaujíma ma či Openbox 810 vie zdielať vzdialený server cez počítač po nete. |
![]() pankapitan |
| 22.03.2008, 16:37.09 | |
RE: OPENBOX 810 - zdielaniePodle mého nic takového nejde..možná jiné modely 700..... |
![]() peta |
| 22.03.2008, 17:11.30 | |
RE: OPENBOX 810 - zdielaniena najde |
![]() standokan |
| 22.03.2008, 18:42.30 | |
RE: OPENBOX 810 - zdielaniePůjde to přes adaptér lancombox... |
![]() drobeček |
| 22.03.2008, 18:50.20 | |
RE: OPENBOX 810 - zdielanieNo ja si dovolím tvrdiť, že to ide pomocou programu OpenBoxShare, hoci som to nikdy neskúšal a ani ma to nezaujíma. |
![]() padavan3 |
| 22.03.2008, 19:38.20 | |
RE: OPENBOX 810 - zdielanieuz som to tu raz pisal tak CTRLV:da sa to tak ze prepojis openbox s pocitacom cez RS232 a spustis programy openboxshare alebo DSR9500Share, v tomto programe sa da nastavit newcamd525 alebo camd3. Dalsia moznost je Lancombox ale ten sa da zohnat len na v rusku alebo na ukrajine. |
![]() PEPE8989 |
| 22.03.2008, 21:43.56 | |
PEPE8989Vies mi prosim ta k tomu programu napisat nieco blizsie ??? /openboxshare/. Stiahol som ho a co dalej ??? Na co sluzi a tak....Alebo johndoug@azet.sk Vdaka.. |
![]() johndoug |