| 08.04.2008, 20:45.45 | |
EMU a Astra 19.2vim ze trochu blba otazka, ale co jde atm primat v emu z astry 19.2E, (staci napsat ktere pakety) dikyPS: nekamenujte mne:-) |
![]() alfasex |
| 08.04.2008, 20:48.54 | |
re. EMU a Astra 19.2ide rozkodovat priemiere, |
![]() milan007 |
| 08.04.2008, 21:03.27 | |
RE: EMU a Astra 19.2no..krátí se to..pamatuju co šla skoro celá Astra R^ Rv |
![]() cb21 |
| 08.04.2008, 21:05.31 | |
RE: EMU a Astra 19.2Premiere 19,2°EPremiere Star 19,2°E Alpengluhen TVX 19,2°E ORF/ATV 19,2°E Canal Digitaal 19,2°E toto by mělo jít. :8) |
![]() sojkin |
| 08.04.2008, 21:09.07 | |
RE: EMU a Astra 19.2no to jo,ale orf to jsou dvě veřejnoprávní TV RakouskoAlpen...to ani neznám,,to je z Alp?:-))) a C+NL jen cca 4programy... :( |
![]() cb21 |
| 08.04.2008, 21:13.15 | |
RE:RE:RE:dekuji dekuji :8)a proc na C+NL jenom 4programy..to je celej paket? |
![]() alfasex |
| 08.04.2008, 22:48.32 | |
RE: EMU a Astra 19.2nee je to víc programů,ale u těchto zustalo staré nano a u těch jiných je nové....nano je instrukce které se posílají na kartu...?? |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 00:00.13 | |
jo ..a nejak v prehledu nevidim D+ .. to jede cb21, jeho kamosovi z mokre stvrte a cele parte HOT GUYS, ale musis mu napsat na email.. on to ma tak rad :))) :))) |
![]() Vlado Fogo |
| 09.04.2008, 06:12.01 | |
RE: EMU a Astra 19.2Ano, to je velice hezká a inteligentní poznámka od VF, která je úplně k věci a určitě ji alfasex chtěl slyšet... |
![]() kacenkin |
| 09.04.2008, 07:53.14 | |
RE: EMU a Astra 19.2Včera jsem měl s kámošem celkem dlouhý telefonát a ptal jsem se,jestli to tu mohu pustit,aby někteří inteligenti pochopili,že emu neni jediná možnost jak sledovat zakodované kanály krom RAS a tzv.BISSprofi(jen na feedech).Jeddiné co mohu pustit je to,že se jedná o velmi drahý PROFESIONÁlnÍ příjmač,který dokáže rozložit celý dat. stream.To je opravdu vče co o tom mohu napsat zde na parabole.Říkal mi o možnosti,že pokud by měl někdo zájem,tak přeze mne....další debata přes cb21@seznam.cz |
![]() oneeeee |
| 09.04.2008, 07:59.34 | |
@kacenkina co si cakal ze tu napisem hnilovi ?? . existuje nieco ako lyngsat, flysat a ine stranky kde ma popisane prehladne vsetky kanaly aj s kodovanim, tak isto na skoro kazdej stranke s klucmi ide info ktory paket ide v emu ..lenze ono to je na niektorych asik moc prace tak radsej to vysomruju tu na parabole.. v poslednom case mam pocit ze v Bohnicich maju na nastenke priamo link na parabolu.cz Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 09.04.2008, 08:01.17 | |
RE: EMU a Astra 19.2cb21 je Král plesu trumberů odjakživa.Mele nesmysly a naprosto nemá páru, oč jde. Nevšímejte si ho. |
![]() Antonín |
| 09.04.2008, 09:22.32 | |
RE: EMU a Astra 19.2hlavně,že Ty víš všechno chytrolíne:-)))))))))))a co jinak,jak ti běží KD v dvb S ale s fec 9/10??:-)))))))))))))))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 09:25.39 | |
RE: EMU a Astra 19.2Antonín je totiž chytřejší nežli veškeré servery na netu...:-)přitom má obyčejné zkušenosti a zastává názor nekupovat si věci do cca 50000:-) on je bohatý a my jsme žebráci:-))))) :bigeyes: |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 09:28.44 | |
RE: EMU a Astra 19.2navíc milý "Antoníne"...vsadim se s Tebou,že Ty nemáš ani páru o profesionální sat.technice,neb ani "tvé finance"by na to nestačili a dostupnost k těmto věcem ani nemůžeš mít....tím netvrdim že já ano,ale jisté lidi znám... |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 09:37.00 | |
RE: EMU a Astra 19.2no s tym jeho nazorom, ze nekupovat mensie TV ako "50" suhlasit nemozem...V pohode pre domacnost staci "32". Mam to vyskusane a nemam sa naco stazovat. Pri pozerani DVD 16/9 v pohode a TV stanice tiez v pohode, nie je sa o com bavit. Ale je to kazdeho osobny nazor, kazdemu sa paci nieco ine a vacsina obycajnych ludi si to nemoze dovolit... |
![]() Marian21 |
| 09.04.2008, 09:39.09 | |
@cb21už dost dlouho čekám na odpověďjsi mi slíbil, že se ozveš a nic, co se děje ? |
![]() pepiino |
| 09.04.2008, 10:02.32 | |
@marian21mas pravdu jenom napul,nemuzu souhlasit s tim, ze v pohode pro domacnost staci 32. Ne, zavisi to na penezich a na velikosti pokoje, kde koukas na tu televizi. :))) |
![]() docdoutnik |
| 09.04.2008, 10:11.59 | |
docdoutnikasi tak, ja pouzivam "37" SONY a som splne spokojny |
![]() Marian21 |
| 09.04.2008, 10:18.17 | |
RE: EMU a Astra 19.2pepiino...???? nepsal jsem Ti ,že by bylo lepší kdyby si se spíš připomenul?,,,,,,tak šup:-))) :8) |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 10:21.02 | |
RE: EMU a Astra 19.2Marian21: mám TV 53cm a naprosto spokojen.... R^ |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 10:26.35 | |
@cb2153 cm uhlopriecka? no pre mna by to bolo prilis male :)))leda mozno do kuchyne :))) |
![]() Marian21 |
| 09.04.2008, 10:42.13 | |
RE: EMU a Astra 19.2Marian21: jojo :))) :))) mám to na chatě:-))))))))) :8) |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 10:43.33 | |
@cb21no preto, neviem si predstavit ako by som na tom pozeral film v 16/9 s okrajmi hore a dole... :))) |
![]() Marian21 |
| 09.04.2008, 10:59.03 | |
RE: EMU a Astra 19.2Do obyvacky minimalne 42 v tom ma Antonin pravdu. |
![]() trisk |
| 09.04.2008, 11:44.11 | |
cb21.Ty máš aj chatu ? A čo ten tvoj kamarát s tým super strojom od 40 do 400 tisíc. To teraz neviem ktorý s nich má , alebo má aj aj ? A ty máš iba 53cm uhlopriečku a aj to na chate. Ale hlavne že rozdávaš tu rozum ostatným , čo si majú kúpiť. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2008, 12:51.43 | |
RE:RE:RE:ja som chcel cisto packets, konkretne programy nepotrebuji, az takovej lama nejsu ze si nevim najit co v kterem packetu vysila... dekuji, a nehadejte se, zivot je pekny i bez toho ;) |
![]() alfasex |