Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2008, 20:45.45

EMU a Astra 19.2

vim ze trochu blba otazka, ale co jde atm primat v emu z astry 19.2E, (staci napsat ktere pakety) diky
PS: nekamenujte mne:-)
uživatel
alfasex
08.04.2008, 20:48.54

re. EMU a Astra 19.2

ide rozkodovat priemiere,
uživatel
milan007
08.04.2008, 21:03.27

RE: EMU a Astra 19.2

no..krátí se to..pamatuju co šla skoro celá Astra R^ Rv
uživatel
cb21
08.04.2008, 21:05.31

RE: EMU a Astra 19.2

Premiere 19,2°E

Premiere Star 19,2°E

Alpengluhen TVX 19,2°E

ORF/ATV 19,2°E

Canal Digitaal 19,2°E

toto by mělo jít. :8)
uživatel
sojkin
08.04.2008, 21:09.07

RE: EMU a Astra 19.2

no to jo,ale orf to jsou dvě veřejnoprávní TV Rakousko
Alpen...to ani neznám,,to je z Alp?:-)))
a C+NL jen cca 4programy... :(
uživatel
cb21
08.04.2008, 21:13.15

RE:RE:RE:

dekuji dekuji :8)

a proc na C+NL jenom 4programy..to je celej paket?
uživatel
alfasex
08.04.2008, 22:48.32

RE: EMU a Astra 19.2

nee je to víc programů,ale u těchto zustalo staré nano a u těch jiných je nové....
nano je instrukce které se posílají na kartu...??
uživatel
cb21
09.04.2008, 00:00.13

jo ..

a nejak v prehledu nevidim D+ .. to jede cb21, jeho kamosovi z mokre stvrte a cele parte HOT GUYS, ale musis mu napsat na email.. on to ma tak rad :))) :)))
uživatel
Vlado Fogo
09.04.2008, 06:12.01

RE: EMU a Astra 19.2

Ano, to je velice hezká a inteligentní poznámka od VF, která je úplně k věci a určitě ji alfasex chtěl slyšet...
uživatel
kacenkin
09.04.2008, 07:53.14

RE: EMU a Astra 19.2

Včera jsem měl s kámošem celkem dlouhý telefonát a ptal jsem se,jestli to tu mohu pustit,aby někteří inteligenti pochopili,že emu neni jediná možnost jak sledovat zakodované kanály krom RAS a tzv.BISSprofi(jen na feedech).Jeddiné co mohu pustit je to,že se jedná o velmi drahý PROFESIONÁlnÍ příjmač,který dokáže rozložit celý dat. stream.To je opravdu vče co o tom mohu napsat zde na parabole.Říkal mi o možnosti,že pokud by měl někdo zájem,tak přeze mne....další debata přes cb21@seznam.cz
uživatel
oneeeee
09.04.2008, 07:59.34

@kacenkin

a co si cakal ze tu napisem hnilovi ?? . existuje nieco ako lyngsat, flysat a ine stranky kde ma popisane prehladne vsetky kanaly aj s kodovanim, tak isto na skoro kazdej stranke s klucmi ide info ktory paket ide v emu ..
lenze ono to je na niektorych asik moc prace tak radsej to vysomruju tu na parabole.. v poslednom case mam pocit ze v Bohnicich maju na nastenke priamo link na parabolu.cz Rv
uživatel
Vlado Fogo
09.04.2008, 08:01.17

RE: EMU a Astra 19.2

cb21 je Král plesu trumberů odjakživa.
Mele nesmysly a naprosto nemá páru, oč jde.
Nevšímejte si ho.
uživatel
Antonín
09.04.2008, 09:22.32

RE: EMU a Astra 19.2

hlavně,že Ty víš všechno chytrolíne:-)))))))))))
a co jinak,jak ti běží KD v dvb S ale s fec 9/10??:-))))))))))))))))))))))))))
uživatel
cb21
09.04.2008, 09:25.39

RE: EMU a Astra 19.2

Antonín je totiž chytřejší nežli veškeré servery na netu...:-)
přitom má obyčejné zkušenosti a zastává názor nekupovat si věci do cca 50000:-) on je bohatý a my jsme žebráci:-)))))
:bigeyes:
uživatel
cb21
09.04.2008, 09:28.44

RE: EMU a Astra 19.2

navíc milý "Antoníne"...vsadim se s Tebou,že Ty nemáš ani páru o profesionální sat.technice,neb ani "tvé finance"by na to nestačili a dostupnost k těmto věcem ani nemůžeš mít....tím netvrdim že já ano,ale jisté lidi znám...
uživatel
cb21
09.04.2008, 09:37.00

RE: EMU a Astra 19.2

no s tym jeho nazorom, ze nekupovat mensie TV ako "50" suhlasit nemozem...V pohode pre domacnost staci "32". Mam to vyskusane a nemam sa naco stazovat. Pri pozerani DVD 16/9 v pohode a TV stanice tiez v pohode, nie je sa o com bavit. Ale je to kazdeho osobny nazor, kazdemu sa paci nieco ine a vacsina obycajnych ludi si to nemoze dovolit...
uživatel
Marian21
09.04.2008, 09:39.09

@cb21

už dost dlouho čekám na odpověď

jsi mi slíbil, že se ozveš a nic, co se děje ?
uživatel
pepiino
09.04.2008, 10:02.32

@marian21

mas pravdu jenom napul,nemuzu souhlasit s tim, ze v pohode pro domacnost staci 32. Ne, zavisi to na penezich a na velikosti pokoje, kde koukas na tu televizi. :)))
uživatel
docdoutnik
09.04.2008, 10:11.59

docdoutnik

asi tak, ja pouzivam "37" SONY a som splne spokojny
uživatel
Marian21
09.04.2008, 10:18.17

RE: EMU a Astra 19.2

pepiino...???? nepsal jsem Ti ,že by bylo lepší kdyby si se spíš připomenul?,,,,,,tak šup:-))) :8)
uživatel
cb21
09.04.2008, 10:21.02

RE: EMU a Astra 19.2

Marian21: mám TV 53cm a naprosto spokojen.... R^
uživatel
cb21
09.04.2008, 10:26.35

@cb21

53 cm uhlopriecka? no pre mna by to bolo prilis male :)))
leda mozno do kuchyne :)))
uživatel
Marian21
09.04.2008, 10:42.13

RE: EMU a Astra 19.2

Marian21: jojo :))) :))) mám to na chatě:-))))))))) :8)
uživatel
cb21
09.04.2008, 10:43.33

@cb21

no preto, neviem si predstavit ako by som na tom pozeral film v 16/9 s okrajmi hore a dole... :)))
uživatel
Marian21
09.04.2008, 10:59.03

RE: EMU a Astra 19.2

Do obyvacky minimalne 42 v tom ma Antonin pravdu.
uživatel
trisk
09.04.2008, 11:44.11

cb21.

Ty máš aj chatu ? A čo ten tvoj kamarát s tým super strojom od 40 do 400 tisíc. To teraz neviem ktorý s nich má , alebo má aj aj ? A ty máš iba 53cm uhlopriečku a aj to na chate. Ale hlavne že rozdávaš tu rozum ostatným , čo si majú kúpiť.
uživatel
oneeeee
09.04.2008, 12:51.43

RE:RE:RE:

ja som chcel cisto packets, konkretne programy nepotrebuji, az takovej lama nejsu ze si nevim najit co v kterem packetu vysila... dekuji, a nehadejte se, zivot je pekny i bez toho ;)
uživatel
alfasex