Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2008, 21:21.04

vantage 7100

Jak zformatovat harddiak pro tento přijimač?Na jaký formát,
uživatel
servis
08.04.2008, 21:32.50

RE: vantage 7100

fat 32
uživatel
Mrzout
08.04.2008, 21:44.10

RE: vantage 7100

Díky.
uživatel
servis
08.04.2008, 22:29.32

to:servis

Moc pěkný,provokativní Nick :laughing:
uživatel
Fero Ch
09.04.2008, 23:18.24

@Fero Ch - Třeba servisuje lyže,

kola, auta, někde jsem viděl i speciální servis na vodní dýmky... Proč ne?
uživatel
Zorbas