| 08.04.2008, 21:21.04 | |
vantage 7100Jak zformatovat harddiak pro tento přijimač?Na jaký formát, |
![]() servis |
| 08.04.2008, 21:32.50 | |
RE: vantage 7100fat 32 |
![]() Mrzout |
| 08.04.2008, 21:44.10 | |
RE: vantage 7100Díky. |
![]() servis |
| 08.04.2008, 22:29.32 | |
to:servisMoc pěkný,provokativní Nick :laughing: |
![]() Fero Ch |
| 09.04.2008, 23:18.24 | |
@Fero Ch - Třeba servisuje lyže,kola, auta, někde jsem viděl i speciální servis na vodní dýmky... Proč ne? |
![]() Zorbas |