| 08.04.2008, 22:36.16 | |
Humax + LCDDnes jsem montoval kamarádovi satelit Humax Fox spojený s LCD televizí Philips.Nedokázal jsem to propojit Scart kabelem,nešlo to na žádný vstup,ani na ten co jelo DVD.Na dalších 2 televizích Humax fungoval a sat. Mascom na LCD taky jel.Jsem z toho jelen,může někdo poradit ? Nemá náhodou LCD samostatné nastavení vstupu scart v menu. Dík |
![]() jardaj |
| 09.04.2008, 04:54.52 | |
RE: Humax + LCDMoje LCD má zvlášt nadstavenie na scart v menu. |
![]() Omega |