Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2008, 22:36.16

Humax + LCD

Dnes jsem montoval kamarádovi satelit Humax Fox spojený s LCD televizí Philips.Nedokázal jsem to propojit Scart kabelem,nešlo to na žádný vstup,ani na ten co jelo DVD.Na dalších 2 televizích Humax fungoval a sat. Mascom na LCD taky jel.Jsem z toho jelen,může někdo poradit ? Nemá náhodou LCD samostatné nastavení vstupu scart v menu. Dík
uživatel
jardaj
09.04.2008, 04:54.52

RE: Humax + LCD

Moje LCD má zvlášt nadstavenie na scart v menu.
uživatel
Omega