| 08.04.2008, 23:37.40 | |
Humax hot 10.8zdravim panove,dotaz na humaxaky,na proverenych strankach mach1.ws forum jsou klice pro H5400 a soft10.8,mezi klicema mimo jine sexview au ktere dnes jak jsem se docetl spadlo,je zmineno ze Cyfra+ ok a Canal+NL ok,chci se zeptat jestli to nekdo stahoval a zda bezi od zminovanych cely paket v emu,je fakt,ze u klicu pro 10.7 to tam nebylo,jedna se mi totiz o MTV2 ktere je na obou,bohuzel nemam Humaxe propojeno s PC,nosim to ke znamemu,jestli k nemu mam jet 20km,tak chci vedet jestli to slape?jinak mam hot 9,5b a jsem spokojen:-) Digi frci i kdyz na to moc nekoukam,predem diky za kazdy postreh |
![]() bbcman |
| 09.04.2008, 05:02.15 | |
RE: Humax hot 10.8Software 10.8 nevie Canal+NL rozkodovat a Cyfru+ tiež.Ide Premiere ,Digi TV,ORF,Polsat,SexView,.... MTV2 nejde. |
![]() Omega |