Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2008, 23:37.40

Humax hot 10.8

zdravim panove,dotaz na humaxaky,na proverenych strankach mach1.ws forum jsou klice pro H5400 a soft10.8,mezi klicema mimo jine sexview au ktere dnes jak jsem se docetl spadlo,je zmineno ze Cyfra+ ok a Canal+NL ok,chci se zeptat jestli to nekdo stahoval a zda bezi od zminovanych cely paket v emu,je fakt,ze u klicu pro 10.7 to tam nebylo,jedna se mi totiz o MTV2 ktere je na obou,bohuzel nemam Humaxe propojeno s PC,nosim to ke znamemu,jestli k nemu mam jet 20km,tak chci vedet jestli to slape?jinak mam hot 9,5b a jsem spokojen:-) Digi frci i kdyz na to moc nekoukam,predem diky za kazdy postreh
uživatel
bbcman
09.04.2008, 05:02.15

RE: Humax hot 10.8

Software 10.8 nevie Canal+NL rozkodovat a Cyfru+ tiež.
Ide Premiere ,Digi TV,ORF,Polsat,SexView,....
MTV2 nejde.
uživatel
Omega