Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 00:09.31

DM7000+LCD 40= propojení?

Zdravím mám dreama 7000 a tedka novou TV SAMSUNGA LE40M87DB propojený SCART-SCART chtěl bych se zeptat zlepší se kvalita SD kanalů o něco trošku když to propojím SCART-RGB kabelem? popř je jiná možnost?
díky
uživatel
Jerry
09.04.2008, 08:05.35

RE: DM7000+LCD 40= propojení?

Určite. U mňa je viditelný posun k lepšiemu. Prečo to však sám nevyskúšaš? Pozor na lacné SCART-y.
uživatel
huvo
09.04.2008, 19:11.57

RE: DM7000+LCD 40= propojení?

kdysi jsem to taky řešil akorát kombinaci DB7000 a TVLCD42 a kvalita je skoro stejná skoušel jsem vše možné koupil jsem za 1700kč scart-scart z pozlacenýma scartama profigold a je to same jako nakonec co to mam propojeno přez kabel od fir. Bandridge za 300kč hlavně záleží na kvalitě programu jak je špatná kvalita programu jako je u UPC tak to žádný kabel nezachrání to jsou mé osobní zkušenosti
uživatel
1801
10.04.2008, 08:11.01

re 1801

Ak nemáš rozdiel v obraze pri pripojení cez RGB resp CVBS, tak hľadaj niekde chybu. Rozdiel musí byť poznatelný.
uživatel
huvo