| 09.04.2008, 00:09.31 | |
DM7000+LCD 40= propojení?Zdravím mám dreama 7000 a tedka novou TV SAMSUNGA LE40M87DB propojený SCART-SCART chtěl bych se zeptat zlepší se kvalita SD kanalů o něco trošku když to propojím SCART-RGB kabelem? popř je jiná možnost?díky |
![]() Jerry |
| 09.04.2008, 08:05.35 | |
RE: DM7000+LCD 40= propojení?Určite. U mňa je viditelný posun k lepšiemu. Prečo to však sám nevyskúšaš? Pozor na lacné SCART-y. |
![]() huvo |
| 09.04.2008, 19:11.57 | |
RE: DM7000+LCD 40= propojení?kdysi jsem to taky řešil akorát kombinaci DB7000 a TVLCD42 a kvalita je skoro stejná skoušel jsem vše možné koupil jsem za 1700kč scart-scart z pozlacenýma scartama profigold a je to same jako nakonec co to mam propojeno přez kabel od fir. Bandridge za 300kč hlavně záleží na kvalitě programu jak je špatná kvalita programu jako je u UPC tak to žádný kabel nezachrání to jsou mé osobní zkušenosti |
![]() 1801 |
| 10.04.2008, 08:11.01 | |
re 1801Ak nemáš rozdiel v obraze pri pripojení cez RGB resp CVBS, tak hľadaj niekde chybu. Rozdiel musí byť poznatelný. |
![]() huvo |