| 09.04.2008, 08:48.27 | |
19,2 / 23,5 něco nejdenejdou mi programy na frekvenci co vysílá např nova, když mám ve středu 19,2 a šilhám na 23,5 na 80cm parabole. Čím to může být? Nebo šilhat raději na 19,2 a na pevno dát 23,5? díky za radu |
![]() Lulu |
| 09.04.2008, 09:00.09 | |
RE: 19,2 / 23,5 něco nejdeJá mám taky 80cm parabolu, střed 23,5 a šilhám na 19,2 a běží všechno v pohodě R^ |
![]() Serano |
| 09.04.2008, 09:12.11 | |
RE: 19,2 / 23,5 něco nejdeJak píše předemnou.Přesně nastav 23,5 na střed a šilhej na 19,2 ta je silnější. R^ |
![]() Ji.sat |
| 09.04.2008, 09:53.35 | |
RE: 19,2 / 23,5 něco nejdeDej si pozor na Badr 26E. Pootoč parabolu o kousek (0,5°)?do prava při pohledu ze zadu |
![]() Rudolf |
| 09.04.2008, 11:32.52 | |
19,2 / 23,5 něco nejdePodle zkušeností co mám já je lepší nastavit 23,5 na pevno na co nejlepší signál a pak štelovat 19,2 v pohodě i na 60 cm. parabolu signál kolem 75% na 23,5 na astru 19,2 zhruba to samé pgm gital a upc v pohodě bez kostiček. R^ |
![]() romik5 |
| 09.04.2008, 13:27.56 | |
díky zkusímdíky zkusím |
![]() Lulu |