Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 08:48.27

19,2 / 23,5 něco nejde

nejdou mi programy na frekvenci co vysílá např nova, když mám ve středu 19,2 a šilhám na 23,5 na 80cm parabole. Čím to může být? Nebo šilhat raději na 19,2 a na pevno dát 23,5? díky za radu
uživatel
Lulu
09.04.2008, 09:00.09

RE: 19,2 / 23,5 něco nejde

Já mám taky 80cm parabolu, střed 23,5 a šilhám na 19,2 a běží všechno v pohodě R^
uživatel
Serano
09.04.2008, 09:12.11

RE: 19,2 / 23,5 něco nejde

Jak píše předemnou.Přesně nastav 23,5 na střed a šilhej na 19,2 ta je silnější. R^
uživatel
Ji.sat
09.04.2008, 09:53.35

RE: 19,2 / 23,5 něco nejde

Dej si pozor na Badr 26E. Pootoč parabolu o kousek (0,5°)?
do prava při pohledu ze zadu
uživatel
Rudolf
09.04.2008, 11:32.52

19,2 / 23,5 něco nejde

Podle zkušeností co mám já je lepší nastavit 23,5 na pevno na co nejlepší signál a pak štelovat 19,2 v pohodě i na 60 cm. parabolu signál kolem 75% na 23,5 na astru 19,2 zhruba to samé pgm gital a upc v pohodě bez kostiček. R^
uživatel
romik5
09.04.2008, 13:27.56

díky zkusím

díky zkusím
uživatel
Lulu