| 09.04.2008, 09:29.26 | |
Redion 500-žiadná pamäť.Telefonoval mi jeden majitel redionu 500,že pri pridávaní nových frekvencii mu po zadaní správných parametrov na hociktorej družici vypíše-žiadná pamäť.Ešte som sa s tým nestretol a nebol som ani pri tom prijímači,aby som mohol vyskúšat či by mu niečo nepomohlo napr.nový soft,alebo výrobné nadstavenie atď.Ak má niekto skúsenosť s týmto problémom budem vďačný za radu. |
![]() letas |
| 09.04.2008, 09:32.02 | |
RE: Redion 500-žiadná pamäť.nemá ho plný nech zmaže nepouživane stanice aj rádia. |
![]() hujer23 |
| 09.04.2008, 09:32.32 | |
RE: Redion 500-žiadná pamäť.ja mam doma este aj Redion 200 a tiez som sa s tym nestretol, pri vyhladavani programov je to jasne, ak naladis 3000, tak viac uz nemozes, iba ak vymazes nepotrebne. Ale transpondery idu pridavat v pohode |
![]() Marian21 |
| 09.04.2008, 09:38.56 | |
RE: Redion 500-žiadná pamäť.Ešte na upresnenie:pidávať nové stanice ide v pohode,veď ich tam má vraj len okolo 400,má to na dve družice,ale pridávať nové transpordéry nejde. |
![]() letas |
| 09.04.2008, 09:39.59 | |
RE: Redion 500-žiadná pamäť.tak potom netusim, kde moze byt problem |
![]() Marian21 |