Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 09:29.26

Redion 500-žiadná pamäť.

Telefonoval mi jeden majitel redionu 500,že pri pridávaní nových frekvencii mu po zadaní správných parametrov na hociktorej družici vypíše-žiadná pamäť.Ešte som sa s tým nestretol a nebol som ani pri tom prijímači,aby som mohol vyskúšat či by mu niečo nepomohlo napr.nový soft,alebo výrobné nadstavenie atď.Ak má niekto skúsenosť s týmto problémom budem vďačný za radu.
uživatel
letas
09.04.2008, 09:32.02

RE: Redion 500-žiadná pamäť.

nemá ho plný nech zmaže nepouživane stanice aj rádia.
uživatel
hujer23
09.04.2008, 09:32.32

RE: Redion 500-žiadná pamäť.

ja mam doma este aj Redion 200 a tiez som sa s tym nestretol, pri vyhladavani programov je to jasne, ak naladis 3000, tak viac uz nemozes, iba ak vymazes nepotrebne. Ale transpondery idu pridavat v pohode
uživatel
Marian21
09.04.2008, 09:38.56

RE: Redion 500-žiadná pamäť.

Ešte na upresnenie:pidávať nové stanice ide v pohode,veď ich tam má vraj len okolo 400,má to na dve družice,ale pridávať nové transpordéry nejde.
uživatel
letas
09.04.2008, 09:39.59

RE: Redion 500-žiadná pamäť.

tak potom netusim, kde moze byt problem
uživatel
Marian21