| 09.04.2008, 13:02.22 | |
Astra 19,2°E a slovenske a ceske programyKupili sme novy Digitalny satelit, nastavili ho na Astru 19,2°E a mame velmi vela programov. Ceske a slovenske su vsak zakodovane. Asi ich nie je mozne nejako odkodovat, vsak? (o: Pocul som, ze Digi sa da chytat na Thor 1west, ak mam najnovsie kody. Zrejme sa neda dosiahnut, aby som chytal programy z Astry 19,2°E a zaroven z Thor 1west, ze? Vdaka za kazdy postreh. |
![]() jasooon |
| 09.04.2008, 13:09.12 | |
RE: Astra 19,2°E a slovenske a ceske programyMusíš napsat značku a typ toho satelitu. Pak ti někdo může říct, jestli na tom můžeš zprovoznit Digi TV. Dočasně, protože za pár měsíců už to možný nebude. Na Astře se nic nedá, jenom legálně UPC direct. A pak máš dvě další legální placený možnosti. Skylink kousek vedle na Astře 3 a Digi TV na Thoru.Kdybys chtěl zároveň chytat Astru a Thor na jednu anténu, tak nejlepší je speciálně tvarovaná parabola pro tyhle účely (třebas Toroidal 90). |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 14:17.55 | |
RE: Astra 19,2°E a slovenske a ceske programyPokud uz sat. zarizeni mas tak doporucuji pridat motor. Predtim si zjisti zda na ten Thor "dosahnes". Byla by blbost porizovat si motor kdyby ti antenu natocil do zdi. |
![]() blik |