Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 15:06.00

premiere

... poradte nejedou premiere kanaly na OPENE 810 ????

Dik!!!!
uživatel
marecek
09.04.2008, 15:42.15

RE.Premiere

chyba asi u tebe.jedou na všech openech.dej nový soft 5.33
uživatel
jitka40
09.04.2008, 15:50.09

mne nejedou...

... mne to jelo az do dnes od unora no nevim co se stalo... mnenili jse klice? z niceho nic mi to prestalo fungovat, prosim te jitko porad co mam delat, a jak mam dat ten novej soft? prosim porad jeste jsem to nedelal kabel mam jenom to neumim nainstalovat jaky je postup.Dekuju moc za pomoc!!! R^
uživatel
marecek
09.04.2008, 15:58.28

RE.Premiere

Na www.anaimgr.com jsou nové kody měnili oo,je tam špatné datum.ale jsou nové.
uživatel
jitka40
09.04.2008, 16:44.20

Jitce

DEKUJU Jitko uz mi to jede! a ten novej softver si mam stahnout? ale jak?
uživatel
marecek
09.04.2008, 16:53.26

RE.Premiere

www.ab-forum/info,tam je všechno kolem Opentáků,je nutné se registrovat-žádný problém.
uživatel
jitka40
09.04.2008, 16:55.25

oprava

oprav si www.ab-forum.info
uživatel
jitka40
09.04.2008, 17:45.47

Premiere

00-FO C5 O7 59 E5 52 A5 5D O6 AF O9 65 B8 A9 E4 68
uživatel
vezir
09.04.2008, 20:47.43

Re.Premiere

Dík vezír,ověřeno,jedou.
uživatel
Kobretti