| 09.04.2008, 15:06.00 | |
premiere... poradte nejedou premiere kanaly na OPENE 810 ????Dik!!!! |
![]() marecek |
| 09.04.2008, 15:42.15 | |
RE.Premierechyba asi u tebe.jedou na všech openech.dej nový soft 5.33 |
![]() jitka40 |
| 09.04.2008, 15:50.09 | |
mne nejedou...... mne to jelo az do dnes od unora no nevim co se stalo... mnenili jse klice? z niceho nic mi to prestalo fungovat, prosim te jitko porad co mam delat, a jak mam dat ten novej soft? prosim porad jeste jsem to nedelal kabel mam jenom to neumim nainstalovat jaky je postup.Dekuju moc za pomoc!!! R^ |
![]() marecek |
| 09.04.2008, 15:58.28 | |
RE.PremiereNa www.anaimgr.com jsou nové kody měnili oo,je tam špatné datum.ale jsou nové. |
![]() jitka40 |
| 09.04.2008, 16:44.20 | |
JitceDEKUJU Jitko uz mi to jede! a ten novej softver si mam stahnout? ale jak? |
![]() marecek |
| 09.04.2008, 16:53.26 | |
RE.Premierewww.ab-forum/info,tam je všechno kolem Opentáků,je nutné se registrovat-žádný problém. |
![]() jitka40 |
| 09.04.2008, 16:55.25 | |
opravaoprav si www.ab-forum.info |
![]() jitka40 |
| 09.04.2008, 17:45.47 | |
Premiere00-FO C5 O7 59 E5 52 A5 5D O6 AF O9 65 B8 A9 E4 68 |
![]() vezir |
| 09.04.2008, 20:47.43 | |
Re.PremiereDík vezír,ověřeno,jedou. |
![]() Kobretti |