Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 15:12.04

pro omegu

Prosím,je někde ke stažení soft do humaxe od tebe 10.7,10.8 od tebe asi není?
uživatel
motors
09.04.2008, 15:15.34

RE: pro omegu

Veru Není!!!
Prešiel som na Clarke-Tech5000
uživatel
Omega
09.04.2008, 18:55.38

pro .motors

dej spojení pošlu ti ho
uživatel
kapr
09.04.2008, 20:37.53

Re:humax

pro kapr: jmml@centrum.cz
pro omegu: co je to sat na linuxu,emu.
uživatel
motors