| 09.04.2008, 15:47.41 | |
UPSCALING po 2.Navazuju na předchozí diskuzi:mám tedka novou tv SAMSUNGLE40M87BD za 27.000 a novou tedka opravdu kupovat nebudu. Mohl bych poprosit které DVD a HDTV boxy umí upscalovat? Co se týče DVD tak mě zajimá nějaká levnější varianta která toto umí nic za 20.000...a co se týče satu tak se zajimám o AB 9000HD, KATHREIN UFS 910 a DREAMA 800 HD(jestli tam se todá předpovědět) |
![]() Jerry |
| 09.04.2008, 16:58.00 | |
RE: UPSCALING po 2.Já jsem si koupil jako DVD Player ten Philips 5980 a myslím, že je to dobrý a že dělá svojí práci. Těch přehrávačů zase tolik není, ale umí to velká spousta různejch rekordérů. Ty satelity, no to by mě taky zajímalo, jestli existuje nějaký porovnání v tomhle. Nabízej se taky takový ty klasický a oblíbený značky jako Topfield, Humax nebo Homecast. |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 17:16.35 | |
RE: UPSCALING po 2.Něco menšího jsem našel na jednom english fóru, kde se o tom bavili.http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=484382 Prej je celkem dost dobrej Homecast (z tý trojice o který jsem psal) pro televize, který nemaj kvalitní upscale. Topfield a Humax prý lehce horší (teda ty modely, co ten člověk porovnával). |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 07:16.28 | |
RE: UPSCALING po 2.a jak dopadl ten AB 9000HD? |
![]() frank1 |