Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 15:47.41

UPSCALING po 2.

Navazuju na předchozí diskuzi:mám tedka novou tv SAMSUNGLE40M87BD za 27.000 a novou tedka opravdu kupovat nebudu. Mohl bych poprosit které DVD a HDTV boxy umí upscalovat? Co se týče DVD tak mě zajimá nějaká levnější varianta která toto umí nic za 20.000...a co se týče satu tak se zajimám o AB 9000HD, KATHREIN UFS 910 a DREAMA 800 HD(jestli tam se todá předpovědět)
uživatel
Jerry
09.04.2008, 16:58.00

RE: UPSCALING po 2.

Já jsem si koupil jako DVD Player ten Philips 5980 a myslím, že je to dobrý a že dělá svojí práci. Těch přehrávačů zase tolik není, ale umí to velká spousta různejch rekordérů. Ty satelity, no to by mě taky zajímalo, jestli existuje nějaký porovnání v tomhle. Nabízej se taky takový ty klasický a oblíbený značky jako Topfield, Humax nebo Homecast.
uživatel
moonword
09.04.2008, 17:16.35

RE: UPSCALING po 2.

Něco menšího jsem našel na jednom english fóru, kde se o tom bavili.
http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=484382
Prej je celkem dost dobrej Homecast (z tý trojice o který jsem psal) pro televize, který nemaj kvalitní upscale. Topfield a Humax prý lehce horší (teda ty modely, co ten člověk porovnával).
uživatel
moonword
10.04.2008, 07:16.28

RE: UPSCALING po 2.

a jak dopadl ten AB 9000HD?
uživatel
frank1