| 09.04.2008, 15:55.31 | |
ferguson fx7600 softmuze mi nekdo poradit nebo poslat software octagon kde bude fungovat i displej .nahral jsem octagon-118-emu-au-v0304-20-03-08a na displeji se porad ukazovalo load.tet tam mam 1.94 tak zda bude nekdo tak hodnej predem dekuji pokut to vubec jde...dusan1974@seznam.cz |
![]() san |
| 09.04.2008, 16:04.33 | |
RE: ferguson fx7600 softbohužel na octagon nejde |
![]() standokan |
| 09.04.2008, 16:13.08 | |
RE: ferguson fx7600 softa v tom 1.94 jde neco provadet |
![]() san |
| 09.04.2008, 16:54.06 | |
RE: ferguson fx7600 softPokud chceš, aby Ti šly hodiny a názvy stanic musíš tam dát polský soft určený pro Ferdu FX 7600 2CIU, pokud použiješ soft pro Octagon, tak tam musíš dát 518. |
![]() klokan49 |
| 09.04.2008, 17:27.42 | |
RE: ferguson fx7600 softa kdyz tam dam polsky soft tak bude menu česky nebo polsky |
![]() san |
| 09.04.2008, 18:39.22 | |
RE: ferguson fx7600 softDej 1.95 pujde vše včetně emulacehttp://laki.dvhk.pl/download/files/index.php?dirpath=./Ferguson.FX&order=0 mezery vymaž |
![]() juzek |