Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 15:55.31

ferguson fx7600 soft

muze mi nekdo poradit nebo poslat software octagon kde bude fungovat i displej .nahral jsem octagon-118-emu-au-v0304-20-03-08a na displeji se porad ukazovalo load.tet tam mam 1.94 tak zda bude nekdo tak hodnej predem dekuji pokut to vubec jde...dusan1974@seznam.cz
uživatel
san
09.04.2008, 16:04.33

RE: ferguson fx7600 soft

bohužel na octagon nejde
uživatel
standokan
09.04.2008, 16:13.08

RE: ferguson fx7600 soft

a v tom 1.94 jde neco provadet
uživatel
san
09.04.2008, 16:54.06

RE: ferguson fx7600 soft

Pokud chceš, aby Ti šly hodiny a názvy stanic musíš tam dát polský soft určený pro Ferdu FX 7600 2CIU, pokud použiješ soft pro Octagon, tak tam musíš dát 518.
uživatel
klokan49
09.04.2008, 17:27.42

RE: ferguson fx7600 soft

a kdyz tam dam polsky soft tak bude menu česky nebo polsky
uživatel
san
09.04.2008, 18:39.22

RE: ferguson fx7600 soft

Dej 1.95 pujde vše včetně emulace

http://laki.dvhk.pl/download/files/index.php?dirpath=./Ferguson.FX&order=0

mezery vymaž
uživatel
juzek