Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 16:06.57

Ferguson problem

Prosim o radu na fergusnu 6600cr2 jsem prehral soft a po resrartu mi tam vyskocila tabulka o HW a SW a nejde s tim nic delat. dekuji za kazdou radu.
uživatel
lusamek
09.04.2008, 16:50.47

RE: Ferguson problem

zkus to přehrát znovu
uživatel
standokan
09.04.2008, 16:54.34

RE: Ferguson problem

To nepomaha ikdyz tam nahraji origo soft tak ta tabulka je ta stale.
uživatel
lusamek
09.04.2008, 18:36.56

RE: Ferguson problem

Musíš nahrát nějaký seting.
uživatel
juzek
09.04.2008, 18:48.26

RE: Ferguson problem

to neponaha
uživatel
lusamek
09.04.2008, 19:05.51

RE: Ferguson problem

Musel bych vidět screen
uživatel
juzek
09.04.2008, 20:20.13

RE: Ferguson problem

Taky mi to parkrát udělalo, jsem to na tvrdo vypnul ze sítě, nebo jsem něco pomačkal na dálkači a tabulka zmizla. Chce to pevné nervy.
uživatel
klokan
09.04.2008, 20:28.04

RE: Ferguson problem

napis mi prosim email a ja ti poslu screen
uživatel
lusamek