| 09.04.2008, 16:06.57 | |
Ferguson problemProsim o radu na fergusnu 6600cr2 jsem prehral soft a po resrartu mi tam vyskocila tabulka o HW a SW a nejde s tim nic delat. dekuji za kazdou radu. |
![]() lusamek |
| 09.04.2008, 16:50.47 | |
RE: Ferguson problemzkus to přehrát znovu |
![]() standokan |
| 09.04.2008, 16:54.34 | |
RE: Ferguson problemTo nepomaha ikdyz tam nahraji origo soft tak ta tabulka je ta stale. |
![]() lusamek |
| 09.04.2008, 18:36.56 | |
RE: Ferguson problemMusíš nahrát nějaký seting. |
![]() juzek |
| 09.04.2008, 18:48.26 | |
RE: Ferguson problemto neponaha |
![]() lusamek |
| 09.04.2008, 19:05.51 | |
RE: Ferguson problemMusel bych vidět screen |
![]() juzek |
| 09.04.2008, 20:20.13 | |
RE: Ferguson problemTaky mi to parkrát udělalo, jsem to na tvrdo vypnul ze sítě, nebo jsem něco pomačkal na dálkači a tabulka zmizla. Chce to pevné nervy. |
![]() klokan |
| 09.04.2008, 20:28.04 | |
RE: Ferguson problemnapis mi prosim email a ja ti poslu screen |
![]() lusamek |