Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 17:42.02

KDO PORADI

Mám GLOBO7100cx mam vněm nahrany novy soft kde chytam programy v Irdeto2 Kdo bymi poradil jak chytat programy
Irdeto2 na GOLDENU INTERSTAR 780 CRCI Xpeed v CA Systemu neni
uživatel
vasil
09.04.2008, 18:01.39

RE: KDO PORADI

cam modul
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:22.07

KDO PORADI

bez modulu to nejde, neni nějaky soft ktery to ma.
uživatel
vasil
09.04.2008, 18:31.44

RE: KDO PORADI

softy jsou tady: http://sat-gi.mafro.info/

http://super-sat.org/

http://uploadgolden.iespana.es/
stejně platí co jsem napsal
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:53.36

@Vasile

můžeš mi napsat co vlastně z Irdeta2 chytáš???
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:59.01

RE: KDO PORADI

chanel Irdeto2FTA:-)))))))))
uživatel
cb21