| 09.04.2008, 17:42.02 | |
KDO PORADIMám GLOBO7100cx mam vněm nahrany novy soft kde chytam programy v Irdeto2 Kdo bymi poradil jak chytat programyIrdeto2 na GOLDENU INTERSTAR 780 CRCI Xpeed v CA Systemu neni |
![]() vasil |
| 09.04.2008, 18:01.39 | |
RE: KDO PORADIcam modul |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:22.07 | |
KDO PORADIbez modulu to nejde, neni nějaky soft ktery to ma. |
![]() vasil |
| 09.04.2008, 18:31.44 | |
RE: KDO PORADIsofty jsou tady: http://sat-gi.mafro.info/http://super-sat.org/ http://uploadgolden.iespana.es/ stejně platí co jsem napsal |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:53.36 | |
@Vasilemůžeš mi napsat co vlastně z Irdeta2 chytáš??? |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:59.01 | |
RE: KDO PORADIchanel Irdeto2FTA:-))))))))) |
![]() cb21 |