| 09.04.2008, 17:59.28 | |
Topfield 6000CRmá někdo zkušenost ? Za 2400 se mi zdá ok... |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 18:04.45 | |
RE: Topfield 6000CRto si děláš srandu? ....je tady vyhledávání, jinak to svého času bylo i v Topu |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:11.51 | |
Topf6000Dá se sehnat i levněji. Montoval jsem jich několik /cca20/.Objevila se zde jedna várka neof. dovezená a s tou byly problémy. Jinak je to uživatelsky velmi příjemný přístroj. Doporučuju i pro starší lidi. Může se provádět nastavení přístroje přes PC. Nemá však EMU. Určitě o 100% lepší než Strong 6500, Homecast apod. |
![]() Pokusnik |
| 09.04.2008, 18:18.15 | |
RE: Topfield 6000CRza ty prachy se dá vklidu koupit Ferguson FX 7600 UCI2 a je mnohem lepší |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:24.31 | |
RE:Topfield 6000 CRA nebo Globo/Opticum 4100 TSCXE - je to DVBS, DVBT, má možnost EMU, síťové komunikace/sdílení. |
![]() Pokusnik |
| 09.04.2008, 18:33.01 | |
RE: Topfield 6000CRtak nákup toho bych si rozmyslel :lookaround: |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:53.35 | |
RE: Topfield 6000CRPokusník cože?:-) za tuto cenu?Poky1: vím,chtěl jsem jen názor.Prej je to bomba za tu cenu,ale mě se nezdá.....no....vemu si to na testík asi,ale jen na testk,domu to nechci:-)Přecijenom na"lovení v éteru je i muj Golden lepčí:-) R^ nebo Poky co by si doporučil za satak na lovení signálu? Ale ukazovat síťovou adresu družice to umět nemusí :))) :))) :))) :))) |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 19:14.02 | |
RE: Topfield 6000CRjá radši už poslední dobou nic nedoporučuji, ale zítra si půjdu koupit nějakej ten televízór a pak si určitě někdy koupím i nějakej ten satelit, musím mrknout do letáku, nějaká super akce značkového kompletu tak za trojku, ale jenom značkové, takže adidos, puna, miké to jistí. ;) |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:39.57 | |
RE: Topfield 6000CRjá mam toho Topfielda za 1950kč s daní,ale ani tak mi do baráku nesmí.Vyhledej si nového Kaona 660,stojí jen o málo víc... |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 19:46.35 | |
RE: Topfield 6000CRVary jedou, co? R^ R^ R^ R^ R^ |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:46.35 | |
cb21.Najlepšie by bolo nič netestovať , ale kúpiť viac ako 53 cm uhlopriečku na chatu a tam aj zostať na celý rok. A bez internetu , aspoň tu bude klud. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2008, 19:47.48 | |
@tárajklídek, zajdi si na pivko, pokud na něj máš :-/ |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:52.02 | |
poky1Já toho dnes moc neviděl,přijel jsem pozdě.Bratráncovi dnes vybrali auto jak lesní včely....durch.Tak jsem s ním byl na policajtech.Je tam asi za stopadesát klacků.Tetičku málem odvezli....Včera byl fotbal,co? |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 19:55.19 | |
poky1Co to je ten Vašíček??Je to možný.... |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 19:57.48 | |
RE: Topfield 6000CRBlbý je, že všechen čas tam strávený je naprosto zbytečný, mají je rovnou střílet, stejně to dělá pouze jedna sorta lidí (pokud se to dá tak nazvat). |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:58.41 | |
RE: Topfield 6000CROn i Růža přilévá olej do ohně. Rv |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:58.44 | |
RE: Topfield 6000CRSaxon no taky sem neviděl...fočus je fočus...a já su Slávistááá:-)))))))) R^ |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 20:00.27 | |
RE: Topfield 6000CRtak to se nemáš čím chlubit! :laughing: |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 20:03.28 | |
RE: Topfield 6000CRno...třeba např. na Bohemce nebo v klubu Sparty bych se nechlupil:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))nebo nechlubil? :))) ale tady?...:-) neříkej,že jsi spartan?:-)))))) :bigeyes: :razz: |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 20:04.58 | |
RE: Topfield 6000CRvotom ani potom |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 20:07.25 | |
RE: Topfield 6000CRČeská ligová kopaná nestojí vůbec za řeč/stejně jako TF 6000CR/ a zde už vůbec ne!!!!Na mysli jsme měl včerejší "anglické" čtvrtfinále LM. |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 20:09.16 | |
RE: Topfield 6000CRvšak já taky, ale zase se do toho zamotalo finále, ale dneska to asi za moc stát nebude |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 20:11.51 | |
RE: Topfield 6000CRhm no uvidíme,,,,jak to včera dopadlo videl jsem jen kus a bylo tam 1:1 |
![]() cb21 |
| 09.04.2008, 20:13.45 | |
RE: Topfield 6000CRale jo,padner hodně gólů,Ronaldo se zastřeluje na naší obranu na EURO.....Lojzovi na to všichni bodaj,Karel tam má zase lazaret.Rosa,Čech,Jankulovski,kdo bude další?Už aby pomalu volali Turín. :) |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 20:20.14 | |
RE: Topfield 6000CRjen nestraš, tuhle jen na Pavlíka koukal, ten rozhodčímu nadával furt ;) takovejch máme dost, Rosa ten už ani neví jak vypadá míč a Petr snad už bude chytat v helmě na fotbal, ale americkej |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 20:27.13 | |
poky1jo,to jsem taky říkal,pamatuješ v čem chytal Vlado Dzurilla?Uplněj Antony "Hanibal" Hopkins. :) Pusť si na youtube.com tiskovku NAGANO,to je sranda.... |
![]() Saxon |
| 09.04.2008, 21:31.41 | |
RE: Topfield 6000CRNamontoval jsem jich cca 20 a bez problému.Za ty prachy jsou i pro důchodce,a všechny jsou dovoz.Neznám pojem neoficiální dovoz.Když jsme v EU tak můžu nakupovat v kterém koliv členském státě. |
![]() kimi |