Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 17:59.28

Topfield 6000CR

má někdo zkušenost ? Za 2400 se mi zdá ok...
uživatel
cb21
09.04.2008, 18:04.45

RE: Topfield 6000CR

to si děláš srandu? ....je tady vyhledávání, jinak to svého času bylo i v Topu
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:11.51

Topf6000

Dá se sehnat i levněji. Montoval jsem jich několik /cca20/.
Objevila se zde jedna várka neof. dovezená a s tou byly problémy. Jinak je to uživatelsky velmi příjemný přístroj. Doporučuju i pro starší lidi. Může se provádět nastavení přístroje přes PC. Nemá však EMU. Určitě o 100% lepší než Strong 6500, Homecast apod.
uživatel
Pokusnik
09.04.2008, 18:18.15

RE: Topfield 6000CR

za ty prachy se dá vklidu koupit Ferguson FX 7600 UCI2 a je mnohem lepší
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:24.31

RE:Topfield 6000 CR

A nebo Globo/Opticum 4100 TSCXE - je to DVBS, DVBT, má možnost EMU, síťové komunikace/sdílení.
uživatel
Pokusnik
09.04.2008, 18:33.01

RE: Topfield 6000CR

tak nákup toho bych si rozmyslel :lookaround:
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:53.35

RE: Topfield 6000CR

Pokusník cože?:-) za tuto cenu?

Poky1: vím,chtěl jsem jen názor.Prej je to bomba za tu cenu,ale mě se nezdá.....no....vemu si to na testík asi,ale jen na testk,domu to nechci:-)Přecijenom na"lovení v éteru je i muj Golden lepčí:-) R^ nebo Poky co by si doporučil za satak na lovení signálu? Ale ukazovat síťovou adresu družice to umět nemusí :))) :))) :))) :)))
uživatel
cb21
09.04.2008, 19:14.02

RE: Topfield 6000CR

já radši už poslední dobou nic nedoporučuji, ale zítra si půjdu koupit nějakej ten televízór a pak si určitě někdy koupím i nějakej ten satelit, musím mrknout do letáku, nějaká super akce značkového kompletu tak za trojku, ale jenom značkové, takže adidos, puna, miké to jistí. ;)
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:39.57

RE: Topfield 6000CR

já mam toho Topfielda za 1950kč s daní,ale ani tak mi do baráku nesmí.Vyhledej si nového Kaona 660,stojí jen o málo víc...
uživatel
Saxon
09.04.2008, 19:46.35

RE: Topfield 6000CR

Vary jedou, co? R^ R^ R^ R^ R^
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:46.35

cb21.

Najlepšie by bolo nič netestovať , ale kúpiť viac ako 53 cm uhlopriečku na chatu a tam aj zostať na celý rok. A bez internetu , aspoň tu bude klud.
uživatel
oneeeee
09.04.2008, 19:47.48

@táraj

klídek, zajdi si na pivko, pokud na něj máš :-/
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:52.02

poky1

Já toho dnes moc neviděl,přijel jsem pozdě.Bratráncovi dnes vybrali auto jak lesní včely....durch.Tak jsem s ním byl na policajtech.Je tam asi za stopadesát klacků.Tetičku málem odvezli....Včera byl fotbal,co?
uživatel
Saxon
09.04.2008, 19:55.19

poky1

Co to je ten Vašíček??Je to možný....
uživatel
Saxon
09.04.2008, 19:57.48

RE: Topfield 6000CR

Blbý je, že všechen čas tam strávený je naprosto zbytečný, mají je rovnou střílet, stejně to dělá pouze jedna sorta lidí (pokud se to dá tak nazvat).
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:58.41

RE: Topfield 6000CR

On i Růža přilévá olej do ohně. Rv
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:58.44

RE: Topfield 6000CR

Saxon no taky sem neviděl...fočus je fočus...a já su Slávistááá:-)))))))) R^
uživatel
cb21
09.04.2008, 20:00.27

RE: Topfield 6000CR

tak to se nemáš čím chlubit! :laughing:
uživatel
poky1
09.04.2008, 20:03.28

RE: Topfield 6000CR

no...třeba např. na Bohemce nebo v klubu Sparty bych se nechlupil:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
nebo nechlubil? :)))
ale tady?...:-) neříkej,že jsi spartan?:-)))))) :bigeyes: :razz:
uživatel
cb21
09.04.2008, 20:04.58

RE: Topfield 6000CR

votom ani potom
uživatel
poky1
09.04.2008, 20:07.25

RE: Topfield 6000CR

Česká ligová kopaná nestojí vůbec za řeč/stejně jako TF 6000CR/ a zde už vůbec ne!!!!
Na mysli jsme měl včerejší "anglické" čtvrtfinále LM.
uživatel
Saxon
09.04.2008, 20:09.16

RE: Topfield 6000CR

však já taky, ale zase se do toho zamotalo finále, ale dneska to asi za moc stát nebude
uživatel
poky1
09.04.2008, 20:11.51

RE: Topfield 6000CR

hm no uvidíme,,,,jak to včera dopadlo videl jsem jen kus a bylo tam 1:1
uživatel
cb21
09.04.2008, 20:13.45

RE: Topfield 6000CR

ale jo,padner hodně gólů,Ronaldo se zastřeluje na naší obranu na EURO.....Lojzovi na to všichni bodaj,Karel tam má zase lazaret.Rosa,Čech,Jankulovski,kdo bude další?Už aby pomalu volali Turín. :)
uživatel
Saxon
09.04.2008, 20:20.14

RE: Topfield 6000CR

jen nestraš, tuhle jen na Pavlíka koukal, ten rozhodčímu nadával furt ;) takovejch máme dost, Rosa ten už ani neví jak vypadá míč a Petr snad už bude chytat v helmě na fotbal, ale americkej
uživatel
poky1
09.04.2008, 20:27.13

poky1

jo,to jsem taky říkal,pamatuješ v čem chytal Vlado Dzurilla?
Uplněj Antony "Hanibal" Hopkins. :) Pusť si na youtube.com
tiskovku NAGANO,to je sranda....
uživatel
Saxon
09.04.2008, 21:31.41

RE: Topfield 6000CR

Namontoval jsem jich cca 20 a bez problému.Za ty prachy jsou i pro důchodce,a všechny jsou dovoz.Neznám pojem neoficiální dovoz.Když jsme v EU tak můžu nakupovat v kterém koliv členském státě.
uživatel
kimi