| 09.04.2008, 19:53.34 | |
Openbox 820 + motorProsím poraďte.Před časem jsem si koupil Openbox 820 +monoblok Inverto.Pořídíil jsem si dnes také motor SG 2100.Chci se zeptat,zda bude nějaký problém s příjmem signálu přes monoblok a zapojením na motor, nebo budu muset koupit samostatný LNB.Dík za rady |
![]() cukkenny |
| 09.04.2008, 20:24.07 | |
Openbox 820 s motoromVypnut nastavenie monobloku a zapnut usals.Antenu nastavit s motorom na "0", nastavit zemepisnu širku a dlžku.Ak je nastavenie spravne musi vsetko šlapat.Monoblok vlož do uchytu tak že z pohladu od zadu anteny držiak je na pravo a lava strana moze zostat rezerva.Ak nieco nie je jasne napis. |
![]() bajo2 |
| 09.04.2008, 20:30.21 | |
Bajo2napsal jsi blbostmusí tam dát monoblok obráceně. :razz: |
![]() andel |
| 09.04.2008, 20:42.57 | |
andelJa ked nastavujem Astra 23,5 a Astra 19,2 bez diseq nastavim TA 3 a RTL nabehne po zap. diseq. |
![]() bajo2 |
| 09.04.2008, 21:14.49 | |
RE: Openbox 820 + motornic netreba menit, len nastavit vsetko ako treba. |
![]() pozino |