Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 19:53.34

Openbox 820 + motor

Prosím poraďte.Před časem jsem si koupil Openbox 820 +monoblok Inverto.Pořídíil jsem si dnes také motor SG 2100.Chci se zeptat,zda bude nějaký problém s příjmem signálu přes monoblok a zapojením na motor, nebo budu muset koupit samostatný LNB.Dík za rady
uživatel
cukkenny
09.04.2008, 20:24.07

Openbox 820 s motorom

Vypnut nastavenie monobloku a zapnut usals.Antenu nastavit s motorom na "0", nastavit zemepisnu širku a dlžku.Ak je nastavenie spravne musi vsetko šlapat.Monoblok vlož do uchytu tak že z pohladu od zadu anteny držiak je na pravo a lava strana moze zostat rezerva.Ak nieco nie je jasne napis.
uživatel
bajo2
09.04.2008, 20:30.21

Bajo2

napsal jsi blbost

musí tam dát monoblok obráceně. :razz:
uživatel
andel
09.04.2008, 20:42.57

andel

Ja ked nastavujem Astra 23,5 a Astra 19,2 bez diseq nastavim TA 3 a RTL nabehne po zap. diseq.
uživatel
bajo2
09.04.2008, 21:14.49

RE: Openbox 820 + motor

nic netreba menit, len nastavit vsetko ako treba.
uživatel
pozino