| 09.04.2008, 20:19.48 | |
DM 8000 video prezentáciaAhojte Neviem či ste niekto zachitili na stránkach crosat upload v sekcii Dreambox-image je video prezentácia tohoto výrobku síce v nemčine ale je. Vyzerá to dobre. |
![]() krasavec |
| 09.04.2008, 23:43.00 | |
RE: DM 8000 video prezentáciato je hezky ale druhá otazka je kdy to vyjde jelikož 8000 má být až několik měsiců po 800 - a ta pořád nikde tak to je asi jediné na hodně dlouho toto video :-( |
![]() Jerry |